<strong>
Pani Aneta Sokołowska jest także terapeutą zaburzeń seksualnych.
</strong>

<strong>
Pani Aneta Sokołowska jest także terapeutą zaburzeń seksualnych.
</strong>
<br/>

Pełen profesjonalizm, wiedza oraz umiejętność dzielenia się nią, siła spokoju i zaangażowanie, to tylko niektóre cechy sprawiające, że Pani Aneta jest świetną specjalistką. Terapia małżeńska przyniosła wyraźne zmiany, co znacznie poprawiło nasze relacje. Bardzo dziękuję i szczerze polecam

Pani psycholog wzbudziła we mnie duże zaufanie. Odczuwałam dużo empatii, wsparcie i dobre rady. Pragnę kontynować spotkania aby poradzić sobie ze swoimi problemami i z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

Polecam panią Anetę ponieważ jest psychoterapeutką z powołania. Sesje przebiegały w atmosferze życzliwości i akceptacji, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo, nawet kiedy przerabiałam trudne sprawy. Dzięki niej na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony a wcześniej nie zastanawiałam się nad swoimi wyborami i decyzjami przez co ślepo gdzieś brnęłam, najczęściej w różne tarapaty życiowe. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.

Nie da się opisać jak bardzo cieszę się, że trafiłam na Panią Anetę. Byłam po kilku nieudanych próbach szukania specjalisty i to właśnie tutaj znalazłam pomoc jakiej szukałam. Moje życie ustabilizowało się emocjonalnie. Zaczęłam rozumieć zachowania swoje oraz sytuacje które sprawiały, że doświadczałam pewnych emocji.

Pani psycholog z ogromną empatią podchodzi do pacjenta. Mam wielkie wyrazy uznania i szacunku do jej pracy. Wychodzę z wizyty umocniona i pewniejsza siebie. Pani Aneta uświadomiła mi, że każdy koniec to początek czegoś nowego. Dziękuję i pozdrawiam.

Pani psycholog wzbudza zaufanie od pierwszych chwil spotkania. Jest w pełni zaangażowana, rozmowa toczy się naturalnie i w przyjaznej atmosferze. Wdrożone zalecenia przynoszą pożądane rezultaty. Polecam tego specjalistę.

Wspaniała osoba, bardzo zaangażowana w swoją pracę i problemy ludzi. Terapia pomocna i skuteczna. Wiem jak sobie poradzić w trudnej dla mnie sprawie.

zero podejścia do dzieci. Także zero miejsca do pracy rozczarowana jestem faktem że z gabinetu słychać rozmowy aż na korytarzu …

Mogę szczerze potwierdzić pozytywne opinie. Miła, pełna zrozumienia atmosfera. Pani psycholog w zrozumiały i dokładny sposób wyjaśniła mi sedno moich problemów. Z entuzjazmem pracuję nad swoim rozwojem.

Pani Psycholog ma dar przekazywania pozytywnej energii i jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc. Dużo skorzystałam i czuję, że moje życie idzie w dobrym kierunku. Polecma