lek. stom. Aneta Truszkowska-Saba

Chirurg stomatolog

Bardzo dziekuje Pani dr Anecie za życzliwość, troskę i profesjonalne podejście. Miałem zakładany implant, zupełnie bezbolesnie i bez żadnych problemów. Gdybym wcześniej trafił do tej kliniki na pewno nie miał bym takich lęków i problemów z zębami. Dziekuje i zycze samych zadowolonych pacjentow!

Jestem wdzięczna za opiekę i troskę, szczerze polecam Panią doktor wszystkim, którzy maja problemy z zębami i jeszcze dodatkowo boja sie stomatologa. Klinika w Legionowie jest PIĘKNA, można sie poczuć wyjątkowo, a Pani Doktor jak zwykle uśmiechnięta i delikatna:-)

Zdecydowanie mogę polecić. Leczę się u Pani Anety od roku. Gdy byłem w pilnej potrzebie w weekend dostałem receptę na leki mimo, iż tego dnia Pani Aneta nie pracowała.

Lekarz godny polecenia, miła i fachowa obsługa.

Lekarz godny polecenia, miła i fachowa obsługa.

NAPRAWDĘ ŚWIETNA PANI DOKTOR.BARDZO BAŁAM SIĘ USUNIĘCIA ZĘBA CHIRURGICZNIE, WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ BARDZO SPRAWNIE NIC MNIE NIE BOLAŁO, PO 7 DNIACH POJAWIŁAM SIĘ NA ZDJĘCIE SZWÓW.WSZYSTKO ZAGOIŁO SIĘ W NAJLEPSZE ,POPRZEDNIE BÓLE JUŻ NIE WRACAJĄ. POLECAM W 100%.

bardzo, miła, sympatyczna i delikatna pani stomatolog, po wizytach nie boję się chodzić do stomatologa :)

Zdecydowanie najlepszy stomatolog, z jakim miałem styczność.

Zdecydowanie najlepszy stomatolog, z jakim miałem styczność.

miła , sympatyczna , wyjątkowo profesjonalna , delikatna

miła , sympatyczna , wyjątkowo profesjonalna , delikatna