dr n. med. Aneta Walczak-Cybula

Choroby zakaźne, Hepatolog

świetne podejście do pacjenta,dr.Cybyla wyleczyła mi wątrobę 12 lat temu,po chorobie niema śladu.Dziękuje

Super podejście do pacjenta! Kompleksowy wywiad, przystepne wyjaśnienie leczenia, odpowiadanie na pytania z uśmiechem. Chciałabym zawsze trafiać na taki profesjonalizm i uprzejmość w placówkach NFZ. Jestem wdzięczna za pomoc lekarską i pozytywne nastawienie, które w szpitalu było szczególnie ważne.

Super podejście do pacjenta!

Leczy Człowieka, a nie chory organ. Cudownie cierpliwa. Tłumaczy wskazania przedstawiając badania naukowe. Oby tacy byli wszyscy lekarze

dobry lekarz, nie mam uwag. pomogla mojej matce wyjść ze zdrowotnych tarapató. miła lekarz, rzeczowa, kompetentna.

Lekarz z podejściem do pacjęta, szkoda, że dziś takich lekarzy jest dosłownie garstka a wszyscy tylko patrzą żeby „odwalić” kolejną osobę i nie zajmować sobie czasu a brać tylko pieniądze. Pani dr Aneta wytłumaczyła mi, na czym polega moja dolegliwość, odpowiadała na wszystkie pytania, nawet przyspieszyła wyniki badań ktore musiałem zrobić kilkukrotnie Mam 30 lat i jestem zrażony do lekarzy z NFZ, centrum krwiodastw itp. jeśli chodzi o oddawanie krwi to są mili i uprzejmi ale jeśli coś się staje to pozostawiają „swojego” człowieka na pastwę losu, żadnej pomocy czy skierowania na odpowiedni tor( a moze i tam nabawiłem się wtedy żółtaczki co jest możliwe) W centrum krwiodawstwa zostało mi wszystko przedstawione tak jakbym miał coś gorszego od AIDS i tylko szykować się na tamten świat, błąkałem się po lekarzach aż wreszcie trafiłem do Pani Walczak. Super lekarz z wspaniałym podejściem, do pacjęta. Po 2 juz wizytach psychicznie doszedłem do siebie, wierzyłem że może wszystko się udać i czekałem tylko na rezultat leczenia.. Dziękuję za pomoc Pani doktor i Wszystkiego dobrego.

Polecam Pania doktór.Trafnie postawiła diagnoze. W stosunku do pacjenta uprzejma, rzeczowa.

Świetny kontakt z pacjentem . trafnośc w leczeniu w 100%. Miła i usmiechnieta pani doktór. Poświęca duzo czasu pacjentowi. Przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski