lek. dent. Anetta Byrska

Nie polecam tego gabinetu!!! Zostałam zlekceważona z bólem zęba ( propozycja przyjścia za 2,5 tygodnia po urlopie Pani Doktor). Cena wizyty gdzie nic kompletnie nie było robione 80zl .

Pani doktor godna polecenia. Bardzo uprzejma, kompetentna i z odpowiednim podejsciem do małych pacjentów.

Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc. Moje dziecko było bardzo zadowolone z wizyty u Pani Doktor. Teraz leczymy się całą rodziną. Polecam - nowoczesny gabinet i kompleksowa opieka!!!! Brawo!!! Marcin Sz.

owszem moze i nowoczesnie ale za drogo,nie na kazda kieszen,teraz jestem pod opika innego lekarza ,normalne przystępne ceny a jakosć nawet lepsza

Jeśli wizyta u stomatologa może być przyjemnością,to właśnie u tego lekarza.

Jeśli wizyta u stomatologa może być przyjemnością,to właśnie u tego lekarza.

gorąco polecam panią dr.Anettę super lekarz ,leczę sie u niej od 5 lat razem z moimi dziećmi Katarzyna Sz

Jest OK! Bardzo profesjonalny gabinet na nowym osiedlu Magnolia Park w Szczecinie. Chodzę tam z moimi dziećmi i jestem bardzo zadowolona. Kinga G.

Kinga G.

Bardzo polecam Panią Doktor, ma znakomite podejście zwłaszcza do dzieci!!!!Moje dzieciaki po wizycie powiedziały, że nigdzie indziej nie pójdą. Sama leczę się u dr A.Byrskiej od 7 lat. Pełen profesjonalizm Magdalena P.

Magdalena P.