Suuuuuper logopedka, z ogromną wiedzą! My już po kilku tygodniach widzimy postępy mowy u naszego dziecka. Pełen profesjonalizm! POLECAMY

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy jaka wykonala pani Anetta z naszą corka. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego rodziny. Ogromna wiedza i kultura osobista.

Wiedza, fachowosć, kultura osobista. Tak oceniłbym specjalistę. Do p. Anetty trafiłem z moja mama po wylewie. Mimo, iz wylew nie był rozległy, ja jako osoba opiekująca się nią spostrzegłem problem z jej mową. Pani Anetta po wstępnej rozmowie natychmiast oceniła problem. Po kilku spotkaniach moja mama jest osobą sprzed wylewu. Cięzko spotkać osobą obdarzoną tak ogromną empatią, podejsciem do ludzi starszych. Dziękuję i polecam wszystkim mającym podobny problem.

Bardzo kompetentny i skuteczny specjalista. Ogromna wiedza, doświadczenie i co najważniejsze odpowiednie podejście do dziecka. Dodatkowo służy nieocenionym wsparciem dla rodzica. Logopeda w 100% godny polecenia.

ciepły i kompetentny specjalista. W końcu moje dziecko i ja uzyskaliśmy fachową pomoc.