Anetta Szylder

Polecam Panią doktor wszystkim mamusiom z całego serca😊 Pani Doktor jest specjalistą ciała i ducha przyszłej mamy. W razie jakichkolwiek wątpliwości poszerza diagnostykę badań w specjalistycznych ośrodkach będąc w stałym kontakcie z pacjentką. Zawsze uprzejma i otwarta. Budzi zaufanie nawet u sceptycznych tatusiów 😊 Kontakt telefoniczny z Panią Doktor jest niespotykany jak na dzisiejsze czasy - dzwoniąc do niej odbiera i zwraca się personalnie. Życzę Pani Doktor Szylder, żeby nigdy nie zmieniała swojego podejścia do pacjentek, bo to czyni ją naprawdę wyjątkową i wyróżniającą wśród grona obecnych lekarzy.

Witam, czy może ktoś napisać gdzie Pani Doktor przyjmuje prywatnie?? najlepiej jakis kontakt telefoniczny. Bardzo dziękuję

Z całego serca polecam Panią Doktor Anette Szylder , trafiłam pod opiekę Pani Doktor w 4 miesiącu ciąży po dużych problemach urologicznych które z resztą ciągły się podczas całej ciąży .Pani Doktor zajęła się bardzo troskliwie mną i synkiem .Bardzo cierpliwa, wnikliwa , delikatna przy badaniu , nie żałowała czasu poświęconego ,zawsze uśmiechnięta i pełna empatii i pozytywnej energii .Na każdej wizycie udzielała mi wszelkich informacji,dbała i pilnowała badań,na usg ze starannością oglądała mojego synka i moją chorą nerkę :) służyła pomocą i rada .Przez cała ciąże i pobyt w szpitalu mogłam liczyć na jej wsparcie i opiekę. Prawdziwy Lekarz z powołania a przede wszystkim wspaniały specjalista.

Pani doktor zatroszczyła sie o moją całą ciąźę bez zastrzeżeń, prowadziła ją od samego początku obiecała, że będzie przy cc i dotrzymała słowa. Troskliwa, kompetentna godna polecenia!!!

Bardzo sympatyczna i miła, Pani doktor z powołaniem. Prowadzi moja pierwszą ciąże, wiadomo że rodzi się wiele pytań bo jest to nowość dla kobiety, a Pani doktor cierpliwie na nie wszystkie odpowiada. Ja osobiście jestem b. zadowolona :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy