mgr Angelika Aleksandrowicz

Psycholog

moge polecic przy problemach ze zdradą.przezywałam zawod małzenski,zdradę męza. dostalam namiary od kolezanki,ktora tez z tym samym problemem walczyla. spotkania przyniosly mi ulgę i wiedzialam po nich co co mam zrobić z tym rozwalonym życiem i obecnoscią tej drugiej.straszna sytuacja i męka,ale terapia i mozliwosc polegania na specjaliscie byla bardzo ważna.daję max 5pkt

wizyty sa takie jak oczekiwalem,z problemow ktore jak mi sie przedstawialy,ze dotycza tylko malzenstwa, dotarlem do wlasnego problemu,za co jestem zobowiazany!wiem juz o co chodzi.ta grupa zawodowa, ma jednak cos w co kiedys nie wierzylem: jakis dar intuicje.nadal chodze na spotkania,ale teraz i malzenskie i wlasne-indywidualne. polecam sensowny specj.

Polecam,choc moja terapia u tej Pani skonczyla sie po 2 spotkaniach, bo zostalam odeslana do lekarza. Pani psycholog trafnie zresztą zdiagnozowała mój problem, który był natury typowo medycznej a nie psychicznej.A ja idąc do niej czułam że wariuję, takie miałam ze sobą cięzkie sytuacje.Dziękuję za uczciwe postawienie diagnozy i...odeslanie!

jestem zadowolona z wizyt,nadal trwają, bo terapia wciąż jest mi potrzebna.oboje z dzieckiem tego potrzebujemy odkąd mąż odszedł do innej kobiety.w sytuacji rozwodu i problemów z dzieckiem otrzymałam niesamowitą pomoc i tylko dzieki temu jeszcze zyje!

mialam kontakt przy terapii dziecka,wiele czasu spedzilismy w gabinecie tej Pani.warto było.problem został rozpoznany i rozwiązany.a po kilku miesiącach zniknal.warta polecenia.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Poznań"?

Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy