mgr Angelika Aleksandrowicz

Psycholog

moge polecic przy problemach ze zdradą.przezywałam zawod małzenski,zdradę męza. dostalam namiary od kolezanki,ktora tez z tym samym problemem walczyla. spotkania przyniosly mi ulgę i wiedzialam po nich co co mam zrobić z tym rozwalonym życiem i obecnoscią tej drugiej.straszna sytuacja i męka,ale terapia i mozliwosc polegania na specjaliscie byla bardzo ważna.daję max 5pkt

wizyty sa takie jak oczekiwalem,z problemow ktore jak mi sie przedstawialy,ze dotycza tylko malzenstwa, dotarlem do wlasnego problemu,za co jestem zobowiazany!wiem juz o co chodzi.ta grupa zawodowa, ma jednak cos w co kiedys nie wierzylem: jakis dar intuicje.nadal chodze na spotkania,ale teraz i malzenskie i wlasne-indywidualne. polecam sensowny specj.

Polecam,choc moja terapia u tej Pani skonczyla sie po 2 spotkaniach, bo zostalam odeslana do lekarza. Pani psycholog trafnie zresztą zdiagnozowała mój problem, który był natury typowo medycznej a nie psychicznej.A ja idąc do niej czułam że wariuję, takie miałam ze sobą cięzkie sytuacje.Dziękuję za uczciwe postawienie diagnozy i...odeslanie!

jestem zadowolona z wizyt,nadal trwają, bo terapia wciąż jest mi potrzebna.oboje z dzieckiem tego potrzebujemy odkąd mąż odszedł do innej kobiety.w sytuacji rozwodu i problemów z dzieckiem otrzymałam niesamowitą pomoc i tylko dzieki temu jeszcze zyje!

mialam kontakt przy terapii dziecka,wiele czasu spedzilismy w gabinecie tej Pani.warto było.problem został rozpoznany i rozwiązany.a po kilku miesiącach zniknal.warta polecenia.

Rozpad mojej rodziny zostal powstrzymany. Dostalem sie tam z polecenia. Malzenstwo zaczęlo się praktycznie na nowo, spotkania wplynely także na moją samoocenę z czego się cieszę.Kontakt z p.A zmusil nas do myślenia, spojrzenia na siebie pod innym kątem, zauwazenia tego co zapomnielismy w pogoni za dobrobytem. dziekujemy oboje. KM

Polecam, pomogla mojej rodzinie.skuteczna i metodyczna.Na oddziale zawsze moglam liczyc na jej obecnosc przy trudnych chwilach.Po szpitalu też otrzymałam pomoc.Zdaje mi się, że tak szybko się z nią nie rozstanę, moje życie stało się znośne.A tego chyba oczekuje się po terapeucie, by zadziałał i pomógł.

Rozmowy z panią Aleksandrowicz ujawnily trudną prawdę ale pomogły tez w zrozumiec siebie i swoją partnerkę. Jestem zadowolony z efektów i z tego, że ztrzymalem rozpad siebie i malzenstwa. zastanawiałem się kiedys czy psychoterapia może mi w czymś pomóc. Odpowiedź znam, może pomóc w utrzymaniu rodziny i we wlasnych nielatwych dylematach. pozdrawiam Marek H z W

mialem ostatnie spotkanie, terapia zakończona, wrocilem do zycia rodzinnego i zakonczylem etap szukania ciaglych odpowiedzi ktore zadaja sobie ludkowie okolo 40-stki. terapia byla dla mnie ciezarem ale jestem dalem rade dotrzec do mety. skutecznie, kompetentnie i bez upiększeń.

Namiar na pAleksandrowicz miałam od koleżanki, w jej przypadku po wizytach u w/w był 100% skutek, ja nadal się leczę, czuję sie po wizytach lepiej.Ale ponoc dluga jeszcze droga do calkowitej poprawy.Mysle ze moge polecic innym, szczegolnie przy sprawach rodzinnych