lek. dent. Angelika Barczyk-Gajda

Dziękuję za wszystkie wyleczone zęby nie mam żadnych zastrzeżeń polecam panią doktor całym sercem i sumieniem

Bardzo polecam panią doktor jest to chyba najmilsza osoba na świecie. Zero problemów. Wszystko wykonane we włściwym czasie i w dobrej cenie. (;

Witam według mnie jest to osoba bardzo dobra oraz bardzo mądra ponieważ potrafi usunąć nawet zęba w najtrudniej położonym miejscu oraz wszystkie usługi wykonuje bez zarzutu bardzo pomogła mi dziękuję

Wysoki poziom świadczenia usług. Polecam. Jest to osoba miła, sympatyczna, a co najważniejsze to bardzo mądra. Przy niej nie boję się już dentysty ii wizyta sprawia mi przyjemność.

Leczyłam się u Pani doktor,dość kompleksowo: dużo plomb,leczenie kanałowe kilku zębów,czyszczenie kamienia. Pani doktor jest naprawdę przemiłą osobą,dba o dobrą atmosferę w gabinecie,w tym zakresie nie mogę nic zarzucić. Wierzyłam też w jej fachowość,dopóki nie zaczęły mnie boleć leczone przez nią zęby.Nie wdając się w niezbyt przyjemne szczegóły, efekt jest taki,że większość wykonanych przez Panią doktor plomb i przeleczeń zębów jest do poprawy,a plomby do wymiany,z zastrzeżeniem,ze nie wiadomo,co dzieje się pod nimi... Nieprawidłowe wykonanie plomb potwierdziło dwóch dentystów,w dwóch różnych gabinetach. Okazało się,ze ta sama sytuacja dotyczy dwóch innych osób z mojej rodziny,które korzystały z usług Pani doktor... Co mam powiedzieć...?Jest mi przykro,że zaufanie do lekarza przyszło mi okupić koniecznością ponownego leczenia i strachem,czy wszystkie z leczonych przez Panią stomatolog zębów da się uratować.O straconych pieniądzach nie mówiąc... Więc po prostu przestrzegam.

Nie mogę się zgodzić z pozytywnymi opiniami poprzedników. Osobiście nie zamierzam ponownie korzystać z usług tej Pani.

jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, gorąco polecam

jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor, gorąco polecam