lekarz Aniela Strzelecka - Lichota

Mogę śmiało stwierdzić że Pani doktor Aniela uratowała mi życie. Jej zaangażowanie, troska, uprzejmość i cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie a przy tym ciepło i serce jakie wkłada w pracę nie mają tu odpowiedniej skali do oceny. Skoro mamy tu skalę 1 do 5 u mnie Pani doktor ma 10. Z czystym sercem i sumieniem bardzo polecam :-)

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem ma Świecie . Bardzo dobra specjalistka . I do tego człowiek Anioł

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Zawsze odpowiadała na moje pytania. Cierpliwa i wyrozumiała. Życzę Wszystkim tylko lekarzy z takim podejściem do pacjenta.

Pani doktor z powołania i o WIELKIM SERCU. Nie ma słów żeby opisać pracę jak i podejście Pani DOKTOR do pacjenta i jego choroby. Prowadzi mojego Tate i naprawdę zawsze ma czas żeby porozmawiać o stanie pacjenta o przebiegu leczenia. A przede wszystkim zna się na tym co robi. NAPRAWDĘ PANI DOKTOR GODNA POLECENIA. Nie wiem czy jest gdzieś na świecie jeszcze taki lekarz.

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, zawsze stara się jak może aby pacjent uzyskał odpowiedź na nurtujące go pytania na temat choroby, jest osoba która naprawdę chcę pomagać ludzią ,jak dla mnie super lekarz, i zaskoczenie kiedy się myli, także polecam :-)