Anita Bobrowska

2,7

nie polecam , pierwszy raz spotkałam się z lekarzem który w taki olewający sposób podchodzi do pacjenta. moja córeczka miała kaszel a pani doktor chciała ja zaszczepić bo nie widziała przeciwskazań!!! nie zgodziłam się na szczepionkę to spotkało mnie oburzenie. poszłam prywatnie do innego b. dobrego lekarza który od razy powiedział ze dziecko jest chore i absolutnie nie wolno szczepić dziecka

Chodziłam do Pani doktor z moją córeczką od początku do prawie drugiego roku jej życia. Za każdym razem, gdy coś dolegało mojej córeczce, Pani doktor nie widziała w tym nic złego, według niej wysypka - normalne, kaszelek - normalne, katarek - normalne dzięki czemu w konsekwencji za każdym razem kończyło się to wizytą u prywatnego lekarza.

Bardzo dobry pediatra. Miła i uprzejma osoba , która wzbudza zaufanie . Pierwszy raz wyszłam z gabinetu bez recepty na antybiotyk dla dziecka. Mam nadzieje , że moja opinia sie nie zmieni . Polecam kazdej matce , która szuka lekarza dla swej pociechy