lekarz Anita Bryńska

Psychiatra, Psycholog

Jeździłem do tej babki ponad 300 km z Brzeska do Warszawy, do polikliniki na Marszałkowskiej i spotkania z nią to były jakieś pogadanki kilku-kilkunasto minutowe. Pomogła mi się tylko dostać do liceum w 2008 roku, dzięki papierowi, że jest wskazane dla mnie uczenie sie w liceum, ale poza tym to nic z psychoterapii mi nie przyszło.

Bardzo dobry lekarz polecam. Bardzo profesjonalnie podchodzi do leczenia. ma zawsze czas aby wyjaśnić na czym problem polega.

Opryskliwa, nieprzyjemna, sprawia wrażenie, jakby pacjent był złem koniecznym. Cierpiętniczo - uszczypliwa, antypatyczna. Sprawia wrażenie, że dużo wie, ale podejście do pacjenta ma odstręczające

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Polecam

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
Polecam