lekarz Anita Dahlke-Orska

Psychiatra

Kolejka do Pani doktor w przychodni na Kolorowym na jakieś niecałe trzy godziny. Przeczekałem dzielnie. U Pani doktor wizyta trwała 15-20 minut i kosztowała 70 zł. To same fakty. Wnioski dla czytających. Ale od siebie dodam, że istnieją lepsi lekarze. Tacy, którzy poświęcą wam trochę więcej czasu, będą równie mili, nawet bardziej kompleksowi, do których nie trzeba czekać w kolejce trzech godzin, ale niecałą jedną. I dodatkowo - z NFZtu! Trzeba tylko cierpliwie szukać. EDIT: Ach, jeszcze jeden mankament. Od Pani doktor dostałem receptę na leki, ale musiałem zapłacić 100% ...

EDIT: Ach, jeszcze jeden mankament. Od Pani doktor dostałem receptę na leki, ale musiałem zapłacić 100% - trzy razy więcej niż normalnie. Nie wiem czy to normalna praktyka u prywatnych lekarzy.

Witam Pacjentów. U dr Orskiej rozpocząłem leczenie z polecenia innych pacjentów. Posiada wiedzę, zrozumienie, potrafi wytłumaczyć bo pacjent jest podejrzliwy a w gabinecie czuje się atmosferę ciepła i zrozumienia. Nie uważa pacjenta za osobę która ma tylko słuchać. jest otwarta na sugestie i ew. poprawia błędne. Inni poznani uważali się za Bogów. Nie chodzi o reklamę ale o poważne podejście do choroby jaką są zachwiania psychiczne na różnym podłożu. Pozdrawiam i dziękuję. Krzysztof -pacjent

Witam Pacjentów.
U dr Orskiej rozpocząłem leczenie z polecenia innych pacjentów.
Krzysztof -pacjent

Po 15 latach musze jeszcze raz potrzebowac pomocy od pani Orskiej, Ostatnio trafila w leki, polecam Kazdemu kto boi sie psychiatry ona potrafi podejsc do pacjenta.

Po 15 latach musze jeszcze raz potrzebowac pomocy od pani Orskiej,

Nazywam się Katarzyna Chassep i z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować tak profesjonalnego lekarza jak dr. Anita Orska ,której zawdzięczam zdrowe, szczęśliwe życie , pozostając w leczeniu i pod kontrolą. Katarzyna Chassep.

Katarzyna Chassep.

Pani Doktor od lat wspiera swoją wiedzą i optymizmem mnie oraz moją partnerkę. Jest najlepszym psychiatrą z jakim miałem kontakt. Diagnozy są trafne i lekarstwa też dobiera pod kątem zasobności portfela pacjenta. Lekarz jak to się mówi "starej szkoły" - liczy się dobro pacjenta. POLECAM

POLECAM

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Kraków"?

Centrum Dobrej Terapii MINDART
ul. Miłkowskiego 9/U3

LARMED
ul.Lwowska 17/1
Kraków

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Plac Axentowicza 6/2