Anita Golec

Położna

Pani Anita jest wspaniałą położną,chodziłam do niej 7lat temu na szkołę rodzenia,kompetentna,świetnie prowadziła zajęcia,gdy zaszłam w kolejną ciążę (po 7 latach) zawsze można było do niej zadzwonić,chętnie służyła radą. Polecam

Super Położna Środowiskowa! miła, uprzejma, dzięki niej pierwsze dni z dzieciątkiem w domu stają się łatwiejsze, można na Nią liczyć o każdej porze dnie i nocy. z swym doświadczeniem i radami pomaga wyjść z nie jednej opresji. dziękujemy :)

Wspaniała położna ,bardzo życiowe podejscie!! polecam wszystkim!!

Wspaniała położna ,bardzo życiowe podejscie!! polecam wszystkim!!

Profesjonalistka.Rozumie potrzeby pacjentek - matek. Czas i uwagę, które poświęciła mi w najtrudniejszych momentach mojego pobytu na oddziale - bezcenne.

A ja serdecznie polecam. Co prawda niestety P. Anitki nie było podczas mojego porodu, ale chodziłam na Sz.R. którą właśnie P.Anita prowadziła i było super! Wszystkim polecam. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Położna Strzelce Opolskie"?

szpital oddział położniczy, szkoła rodzenia

Maria Malkusz

Położna