dr n. med. Anita Hamela-Olkowskadr n. med. Anita Hamela-Olkowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Anita Hamela-Olkowska

- diagnostyka prenatalna
- badania USG ginekologiczne i położnicze
- echo serca płodu
- test PAPP-A i test Harmony
- prowadzenie ciąż pojedynczych i mnogich
- Sono-HSG
- krioterapia
- antykoncepcja (hormonalna, implant podskórny, wkładki - w tym GYNEFIX)
- diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych
- testy genetyczne w kierunku obecności wirusa HPV.
- cytologia klasyczna i jednowarstwowa.

Świetna specjalistka od badań usg w ciąży, z dużym doświadczeniem. Byłam u kilku lekarzy na usg z powodu zwiększenia płynu owodniowego u płodu, ale tylko dr Hamela znalazła tego przyczynę. Bada bardzo dokładnie, do tego potrafi jednocześnie tłumaczyć co widzi. W gabinecie panuje miła atmosfera, można o wszystko zapytać. Jednym słowem wspaniały fachowiec! Będę chodzić już tylko do niej.

Dr Hamela to najlepszy ginekolog, u jakiego byłam, a ze swoimi problemami byłam już u wielu. Pani doktor zachwyciła mnie swoim spokojem, przyjaznym podejściem do pacjentki oraz prawdziwą chęcią rozwiązania problemu medycznego. Dzięki jej determinacji oraz podawani mi otuchy jestem teraz w 15 tygodniu upragnionej ciąży. Na usg chodzę również do dr Hameli. Na lepszą lekarkę nie mogłam trafić! Bardzo polecam!

Rewelacyjna lekarka! Oprócz kompetencji wyróżnia się miłym i ciepłym podejściem do pacjentek i ich partnerów. Zawsze ma czas dla pacjentek, kieruje na wiele badań i konsultacji, żeby do końca rozwiązać problem. Jest ogromnie pomocna, gdy coś się dzieje nagłego, nie zostawia pacjentki samej sobie. Ginekolog z powołania!!!!!!!!

Dr Anita to bardzo rzeczowa i kompetentna lekarka, do tego niezwykle miła i delikatna dla pacjentek, co bardzo liczy się u ginekologa. Chodzę do niej na wizyty ginekologiczne i badania USG. Jest naprawdę godna polecenia!

Jest miła sympatyczna bardzo dobrze tłumaczy chorobę i metodę leczenia.

Jest miła sympatyczna bardzo dobrze tłumaczy chorobę i metodę leczenia.

Bardzo polecam, Pani doktor prowadzi moją ciąże. Jest uprzejma a jednocześnie zachowuje sie bardzo profesjonalnie. Ze względu na zagrożenie ciąży dostałam kontakt telefoniczny, który raz się bardzo przydał. Wcześniej poleciła mi Panią doktor koleżanka i to był dobry wybór, polecam.

Świetna lekarka, specjalistka od chorób serca u płodów. Dzięki jej ogromnej wiedzy nie wykonano u mnie niepotrzebnego cięcia cesarskiego. W ktg słychać było niemiarowe tętno dziecka, lekarze w szpitalu sie przestraszyli, chcieli rozwiązać ciążę w 33 tygodniu. Pani doktor zrobiła echo serca u płodu, stwierdziła, ze to łagodna arytmia i że nie trzeba kończyć ciąży. Lekarze na oddziale od razu uwzględnili wynik badania Pani doktor i zostałam wypisana do domu. Arytmia ustąpiła sama po miesiącu, a ja urodziłam zdrową córeczkę w terminie. Serdecznie dziękuję Pani Doktor w imieniu córki Natalki!

Pani doktor specjalizuje się w badaniach USG bliźniąt. Sama chodzę do dr Hameli na USG moich bliźniaczek i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor robi badania USG bardzo dokładnie, sprawdza przepływy, serce, wszystko tłumaczy. Jest miłą, życzliwą osobą, a przede wszystkim bardzo kompetentną. Czuję, że jestem pod dobrą opieką. Serdecznie polecam panią doktor!

pani anita hamela olkowska opiekuje sie moją ciąża i uwazam ze robi to dobrze, polecam.

Pani doktor prowadzi moją ciążę, chodzę też do niej na badania USG. Jest świetną lekarką, dokładną, cierpliwą a do tego bardzo sympatyczną. Polecam każdej kobiecie!