lekarz Anita Jablonowska-Pokora

Dermatolog

2,7
2,5

Do pani Anity udałam się gdy pierwszy raz dostałam silnego ataku AZS. Wyleczona po dwóch tygodniach skóra przez długi czas nie sprawiała mi żadnego problemu. gdy miałam jakikolwiek problem zawsze prosiłam o rejestrację u tej właśnie pani doktor. Teraz gdy od kilku lat mieszkam w Szwecji jestem przerażona tym jak tutaj leczy się pacjentów z problemami skórnymi. Przepisując mi maści sterydowe i maści z antybiotykiem bez żadnych wczesniejszym badań dla potwierdzenia diagnozy z wizyty na wizyte mój stan skóry tylko się pogarsza. Jak tylko będę w Olsztynie udam sie do pani doktor w nadziei że jak zawsze uratuję to co inni tylko pogarszają POLECAM

zamykałam u Pani doktor naczynka. około 5 razy odebrała telefon, przerywając zabieg. nie zakneła wsystkiego, co skutkowało dodatkową wizytą za dodatkowe pieniądze . po zamnknięciu naczynek zostały plamy na twarzy. aaaa i jeszcze drobnostka, Pani doktor powiedział , ze więcej juz sie nie opłaca zamykac bo i tak bedą pękały.

Nie polecam pani Anity gdyż przepisuje naprawdę drogie leki, bynajmniej mi się tak trafiło, które nie przynoszą żadnych efektów. Powinna więcej czasu poświęcic pacjętowi i napewno lepiej przyjrzec sie chorobie. Czasami miałam wrażenie że nawet na mnie nie spojrzała :) Jest to tylko moja opinia i nie twierdze że tak jest w przypadku innych pacjentów.

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

leczyłam u p. Pokory trądzik przez rok, wizyty wyznaczała co 3 miesiące, za każdym razem miała być poprawa, ale moim zdaniem nic się nie zmieniało, sporo wydałam na leki.

odradzam anite jablonowska pokore -lekarz nie kompetentny -agresywna kobieta nie uprzejma -probowala wyludzic -pieniadze wprowadza w blad zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani !!!