lekarz Anita Kunicka

Ja nie polecam, przy 2 wizytach właściwie nikłe zaangażowanie w moje dolegliwości.Bardzo ogólne, moim amatorskim zdaniem nietrafne badania pozwoliły Pani lekarz stwierdzić, że dla niej już jej w porządku, bez skierowań do specjalistów.Musiałem zmienić internistę, żebym został faktycznie wysłuchany i skierowany do gastrologa, kardiologa, neurologa.Gdybym nie zmienił internisty, nie zostałoby mi wykrytych parę problemów ze zdrowiem, o których nie wiedziałem i o których Pani lekarz Kunicka, też się nie dowiedziała przez (w moim odczuciu, ze strony pacjenta) małe zainteresowanie pacjentem. Wykrytych problemów nie będę wymieniał, żeby zachować anonimowość.

Prawdopodobnie pani doktor Anita Kunicka przez szybkie postawienie właściwej diagnozy kardiologicznej uratowała mnie przed poważnymi konsekwencjami choroby serca. Jej decyzja spowodowała w rezultacie operację wymiany zastawki aortalnej. Może być wzorem dla młodych lekarzy.

Bardzo miła i konkretna. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Naprawdę polecam. Michał

zdecydowanie polecam; kompetętnie, miło i pełna satysfakcja

zdecydowanie polecam; kompetętnie, miło i pełna satysfakcja