dr n. med. Anita Młodożeniec

Psychiatra

Dzięki Pani Dr. mogę normalnie żyć. Inni lekarze nie pomogli mi przez 10 lat. Szkoda, że Pani Dr wyjechała.

Pani doktor potrafi wzbudzic zaufanie ale przy dłużym poznaniu nie sposób oprzec się wrażeniu ze ani troche nie interesuje jej drugi człowiek. A odkąd zrobiła doktorat pacjenci nie są jej do niczego potrzebni oprócz zarabiania pieniędzy. Kompletnie nie interesuje jej zdanie pacjenta, którego traktuje jak człowieka gorszej kategorii i nad ktorym uwielbia miec całkowitą władzę. Jestem zawiedziona i jest mi niezmiernie przykro ze muszę w ten sposób mowic o swoim lekarzu... swoją diagnozą i terapią wyrządziła mi wielką krzywdę, dlatego "1" to za mało.

Pani doktor jest krętaczką, która usiłuje uzależnić od siebie pacjenta i wyciągnąć pieniądze za wizyty. Chciałem uzyskać od niej zaświadczenie. Nie miała uprawnień, aby je wystawić, a stosowała wymówki najróżniejsze - konsultacja z kolegami, nieobecność w Warszawie, zmieniała temat rozmowy itp. Mówi coś, a później temu zaprzecza. Wymiguje się głupstwami, że "niewskazane byłoby, abym taki dokument otrzymał". Całkowicie niekompetentna osoba. Wtedy nie była jeszcze psychiatrą, tylko stażystką, a już podawała się za lekarza specjalistę i nie wiadomo kogo. Mam dowód. To nie lekarka, to kanalia i tupeciara.

Pani doktor jest cudowna i jest moja ostoja w najciezszych chwilach. Emanuje od niej profesjonalizm i jednoczesnie bardzo duzo ciepla. W pewnym sensie uwazam Ja za swoja "przyjaciolke" i czekam na wizyty u Niej. Pomogla mi juz wiele razy i uwazam sie za fuksiare majac tak wspanialego lekarza.

Pani Doktor jest wyjątkową osobą, która pomogła mi w najgorszych momentach mojego życia, Bardzo polecam!

Pani Doktor ! Życzę wszystkim pacjentom z tak specyficznymi problemami zdrowotnymi takiego lekarza, takiego podejścia do pacjenta i poswięcenia. Mam nadzieję, że starczy pani siły i nie da się Pani pokonać w takiej postawie codziennej sierzmiężności.

Pani Doktor !

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu, słucha uważnie i cierpliwie. Dobrany lek był bardzo skuteczny, uzyskałam profesjonalną pomoc i prawdziwe wsparcie.