Witam! Byłam pacjentką pani Prof ponad rok,zresztą trafiłam tam z polecenia,miałam wielkie zaufanie. Jednak po roku nieudanego leczenia niepłodności,robieniem inseminacji w pierwszej kolejności i ciągle tymi samymi zastrzykami,tylko mi dawkę zwiększała,mimo moich "podpowiedzi"że organizm się przyzwyczaił.Nie wykonała w diagnostyce podstawowych badań, jak się okazało po konsultacji u innego lekarza miałam wrogość śluzu i nasze starania,branie drogich zastrzyków( cena miesięczna leczenia ok 1200zl)już nie wspomnę o morzu wylanych łez było tak naprawdę bez sensu:( Jednym słowem straszna cena wizyty, rutyna i jeszcze raz rutyna. Za dużo pacjentek żeby do każdego podejść indywidualnie.

polecam panią profesor jest wspaniałym fachowcem w swoim zawodzie

polecam panią profesor jest wspaniałym fachowcem w swoim zawodzie

kosmiczne ceny, lekarz ciągle opóźniony nawet do 2-3 godzin, czasem ostatni pacjent wchodzi do lekarza o 1 w nocy!

brudna oślizła baba, pierwszy i ostatni raz byłam u tego brudasa!!!

brudna oślizła baba, pierwszy i ostatni raz byłam u tego brudasa!!!

Niesamowita kompetencja i doswiadczenie.

Niesamowita kompetencja i doswiadczenie.

Trafiłam do Pani Prof na "zwykła" konsultacje w zakresie nieudanych ciąż. Okazało sie, ze pomimo "dbania" o swoje zdrowie i wizyt (przynajmniej 2 razy w roku)u lekarza ginekologa oczywiscie z dokładnym USG mam dużego potworniaka, ktory nie zjawia sie ot tak w miesiac. Pani Profesor objeła mnie opieka, wszystko wytłumaczyła skierowała na oddział gdzie przeprowadzono mi laparoskopie. Jestem juz po. I czuje wielka wdziecznosc za to co dla mnie zrobiła. Polecam Pania Profesor całym sercem.

Jestem już w podeszłym wieku i miałam trochę problemów a zarazem kontakt z wieloma lekarzami tej właśnie profesji ale przede wszystkim w woj. małopolskim. Jakimś cudem trafiłam wreszcie i do Pani prof.Olejek. Potem poleciłam ten gabinet moim znajomym. Jesteśmy wszyscy zachwyceni. Jedyna uciążliwość to odległość. Ale naprawdę warto. Próbowałan nawet później zmienić lekarza bo przecież w Krakowie i okolicach jest ich wystraczająca liczba - ale zrezygnowałam i wróciłam do Pani profesor. Naprawdę warto. Warto jechać, warto czekać i warto zapłacić przede wszystkim za profesjonalizm, szczerość otwartość rzetelne udokumentowanie badania i ...

Jedyna uciążliwość to odległość. Ale naprawdę warto.
Naprawdę warto. Warto jechać, warto czekać i warto zapłacić przede wszystkim za profesjonalizm, szczerość otwartość rzetelne udokumentowanie badania i wspaniałe podejście do pacjenta.
POLECAM.
Maria