dr hab. n. med. Anita Olejek

2 lata temu prowadziłam u p. profesor ciążę. Niestety nie jest to osoba empatyczna, wizyta przebiegała bardzo szybko, ok. 10min, a czas oczekiwania wynosił około 2-3h na poczekalni, mimo umawianych wizyt na daną godzinę. Zostały mi przepisywane leki, których nie powinnam dostać. Nie wspomnę o bardzo wysokich cenach wizyt...

Nie wspomnę o bardzo wysokich cenach wizyt...

PROFILAKTYCZNIE SYSTEMATYCZNIE ODWIEDZAM PANIĄ PROFESOR DWA RAZY W ROKU od ponad 11 lat i nadal jestem BARDZO ZADOWOLONĄ pacjentką Każda z nas kobieta nie zawsze czuje komfort udając się do lekarza tym bardziej ginekologa , w gabinecie u Pani Profesor znika obciążenie ,mamy możliwość skonsultować wszystkie nasze zdrowotne wątpliwości , każda sugestia bardzo poważnie jest traktowana przez Panią PROFESOR .WIEDZA,RZETELNOŚĆ i wspaniała komunikacja jest na najwyższym poziomie. WSPANIALE,ŻE MAMY TAKICH FACHOWCÓW,WYSOKO WYSPECJALIZOWANYCH ODDANYCH SPECJALISTÓW i zawsze możemy na Panią Profesor liczyć,dla mnie wiedza Pani PROFESOR to MISTRZOSTWO . Dziękuje Pani ...

Dziękuje Pani Profesor !

Nie polecam leczenia się u pani Anity Olejek ani w ogóle kliniki w Bytomiu - moja rodzina i ja mieliśmy styczność z oddziałem ginekologii (tam gdzie leczy się osoby chore na nowotwory) i chirurgii ogólnej. Moja mama idąc na wycięcie raka jajnika skończyła z zapaleniem otrzewnej. Na szczęście trafiła na kompetentnych i wspaniałych lekarzy na OIOMIE w Katowicach Ochojcu, którzy uratowali mojej mamie życie. Odradzam wszystkim leczenia się w klinice w Bytomiu i leczenia się u pani Anity Olejek. Sprawą mojej mamy zajęła się prokuratura. Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę to naprawdę odradzamy leczenia się u tej pani i ogólnie w klinice w Bytomiu na oddziałach, o których wspomniałam wcześniej - o innych się nie wypowiem, ponieważ nie miałam z nimi styczności.

Koszt 5 minutowej wizyty u tej pani (bez cytologii, usg czy wymazów) to 350 zl. Czas oczekiwania w poczekalni 4 godziny. Szkoda czasu i zdrowia. Na ciężkie powikłania i zakażenia pooperacyjne, bez próby dokladniejszej ich diagnozy, dostałam kremik! Leute sind keine Kanninchen liebe Frauenärztin. Sagen Sie es Ihren Kollegen. Może najwyzszy czas, aby za te pieniadze zafundowac sobie przyspieszony kurs etyki lekarskiej.

JEŻELI CZYTA OPINIE O SOBIE PANI DOKTOR,CHCE JA POINFORMOWAC,ZE MOJA MAMA ŻYJE!!!MIMO ,ZE SKRESLIŁA JA PANI DOKTOR!NIE DAWAŁA NAM NAWET ODROBINKE NADZIEJI.FAKT ,ZE MOJA MAMA NA SEPTYKU NA GINEKOLOGI PRZEZ 3i PÓŁ MIESIACA przeszła piekło. Pani doktor oswiadcza ,ze mama umiera!!!Jeżeli czyta to pani,prosze przyjac do wiadomosci ,ze własnie dzisiaj mama moja usiadła ponownie za kierownica i ma sie dobrze,ale tylko dlatego ,ze zaopiekował sie mama Pan doktor,<chirurg>BICHALSKI ZA CO OGROMNIE JESTEM WDZIECZNA!bo pomógł nam kiedy Pani doktor poprostu skresliła mame.Zabrałam mame do domu na włąsne ryzyko,z wieeeelka odleżyna z która walczymy do dziś!Jednak jestem szczesliwa gdyz zarasta sie bardzo szybko dzieki codziennym starannym opatrunkom pielegniarek z osrodka zdrowia i prywatnie dochodzacych.Tak własnie mama powróciła do rodziny,ma sie zdrowo.We wrzesniu minie rok jak opuściłysmy piekło na septyku! Z dala od oddziału septycznego!pozdrawiam Pania profesor.!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA,ZDECYDOWANIE NIE!!MOJA MAMA LEZAŁA NA GINEKOLOGII W BYTOMIU.PRZESZŁA 2 OPERACJE I STAN JEJ BYŁ BARDZO CIEZKI.KIEDY BYŁAM U PANI DOKTOR W SZPITALU ZAPYTAC O JEJ STAN I PROSBE O ZAINTERESOWANIE SIE MOJA MAMA.NIESTETY!!DOPIERO KIEDY ZA 4 DNI POJECHAŁYSMY Z CÓRKA DO GABINETU PANI DOKTOR. W CIAGU PIECIU MINUT POWIEDZIAŁĄ NAM ZE MOJA MAMA UMIERA I STAN JEST BEZNADZIEJNY.NA KONIEC SKASOWAŁA 300 ZŁOTYCH ZA WIZYTE.WYSZŁYSMY ZAŁAMANE A PO CZASIE DOSZŁA MYSL,CZY ZA TAK SMUTNA WIADOMOSC PANI DOKTOR MIAŁA NAPRAWDE CZYSTE SUMIENIE SKASOWAC OD NAS WIZYTE? MAMA JEDNAK POKONAŁA WSZYSTKO,I PO 3 MIESIACACH POBYTU W SZPITALU WRÓCIŁA DO DOMU.

Witam, niestety nie naleze do zadowolonych pacjentek. Rok leczenia drogimi zastrzykami, bez zmiany ,mimo sugesti ze moj organizm sie przyzwyczail i nie reaguje odpowiednio. nie wykonala podstawowych badan w diagnostyce. Teraz po zmianie lekarza wiem ze mam wrogosc sluzu i to leczenie u p.prof okazalo sie kompletnie bezsensu. szkoda byl o zmarnowanego czasu, mnostwa wydanych pieniedzy i przeplakanych chwil. teraz zaczynam od nowa.

Gorąco polecam!!! Miła i kompetentna osoba. Dzięki niej teraz czekam na swojego maluszka. Nie ignoruje pacjentki i jej obaw zawsze odpowiada na zadane pytania. Mimo kolejki warto czekać, ponieważ poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba nie ma w tym rutyny masz problem i pytania zadajesz nie pogania i nie ponagla bo następny pacjent czeka. Polecam

to jest lekarz ktorego trzeba polecic innym b.dobry w swoim fachu

to jest lekarz ktorego trzeba polecic innym b.dobry w swoim fachu

Jeżdziłam do niej jak byłam w ciąży z Częstochowy. Tutaj w Częstochowie 2 poprzednie ciąże straciłam. A teraz mam cudownego zdrowego synka :) Jej wiedza i doświadczenie są dla mnie bezcenne. Jedyny minus za brak kontaktu np. na komórkę w awarynjych sytuacjach, ale tak jak ona zapowiedziała w nagłych przypadkach zawsze mogę liczyć na jej Klinikę w Bytomiu