lekarz Anita Szczerba

Pani doktor robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, jednak moim zdaniem zleca zbyt dużo niepotrzebnych badań. Dla niej każda ciąża jest względnie zagrożona.

Dr. przy każdej wizycie robi badanie ginekologiczne, zawsze dokładnie mówi co robi i po co. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania co jest plusem, jednak przekłada się na długość oczekiwania w kolejce. Jedynym minus to taki, że Dr. osyła na usg do innych placówek mimo, że posiada usg w gabinecie. Podejżewam, że w tej dziedzinie jest najsłabsza i mam ku temu podstawy tak myśleć.

witam ja tez byłam pacjentką Pani Szczerby przy pierwszej ciąży jestem zadowolona z jej indywidualnego zaangażowania Serdecznie polecam ps.tak rzeczywiście były kolejki do gabinetu

Sz. Pani doktor Anita Szczerba sprawiła że ciąża była bezpieczna . Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Urodziłam córeczkę, jest piękna i zdrowa. Polecam wszystkim kobietom.

BYłAM - POLECAM,MAM JEDNĄ MALEŃKĄ UWAGE - PANI DOKTOR DAJE SIĘ WCIĄGAĆ W ZBYT DŁUGIE POGAWĘDKI - ALE JEST WSPANIAŁYM ŁEKARZEM I CZŁOWIEKIEM

Bardzo kompetentny, rzetelny lekarz. Pani doktor poświęciła mi czas i uwagę jaką oczekiwałam uzyskać tym bardziej, że jest to moja pierwsza ciąża, w pełni wzbudziła moje zaufanie. Polecam!

Jestem z tego lekarza bardzo zadowolona. Lekarka prowadziła moją drugą ciążę dobrze i nie ukrywała ewentualnych niedogodności. Mimo iż się do niej bardzo długo czekało w kolejce na wizytę, bo co chwila ktoś przychodził z nieplanowaną. Jedyny minus jest to jak się jest na umówioną godzinę to się nie wchodzi o tej godzinie tylko jet opóźnienie przynajmniej godzinne.