Anita Woźniak

Cudowny lekarz! Bardzo sympatyczna osoba! Polecam każdemu mieć takiego lekarza rodzinnego. Przy Pani Anitce, czuję się otoczona najlepszą opieką! Jeszcze nigdy w życiu nie ufałam tak żadnemu lekarzowi jak Pani Anitce.

Pani doktor bardzo nieuprzejma,arogancka,nie przyjęła moich dzieci podczas urlopu naszego rodzinnego pediatry, po prostu wygoniła nas z gabinetu, nie dając dojść do słowa.

Bardzo pomocna, uprzejma osoba. Pani Anita ma niesamowitą wiedzę lekarską, potrafi pomóc w najtrudniejszych przypadkach. Każdego pacjenta traktuje priorytetowo i poświęca bardzo dużo czasu pacjentom. Taki lekarz to skarb! Wzór do naśladowania dla innych lekarzy.

Nieuprzejma osoba. Skierowano mnie z pogotowia do polikliniki, gdzie przed 18 jedynym lekarzem była ta pani. Czekałam 40 minut, gdy spytałam czy przyjmie, to nakrzyczala, że mam wracac na pogotowie. Nie dała dojść do słowa. Nie wrócę do niej.

Proszę o uaktualnienie mojego profilu - nowe nazwisko dwuczłonowe posiadam od 3 lat: MEDiPOZ Indywidualna Praktyka Lekarska Specjalistyczna Anita Woźniak-Mocna ul. Wazów 42, 65-044 Zielona Góra, gab nr 107 (I piętro) od dnia 19.01.2016r. przyjmuję jako lekarz rodzinny pod NZOZ POLIKLINIKA ul. Wazów 42, 65-552 Zielona Góra poniedziałek punkt szczepień 10.30--12.00 poniedziałek gab nr 107 POZ 12.00---17.30 wtorek gab nr 107 POZ 08.00---15.00 środa gab nr 107 POZ 08.00---13.00 środa wizyty domowe 13.00---18.00 czwartek gab nr 107 POZ 08.00---15.00 piątek gab nr 107 POZ 11.00---18.00 Zapraszam do składania nowych deklaracji ...

poniedziałek punkt szczepień 10.30--12.00
poniedziałek gab nr 107 POZ 12.00---17.30
wtorek gab nr 107 POZ 08.00---15.00
środa gab nr 107 POZ 08.00---13.00
środa wizyty domowe 13.00---18.00
czwartek gab nr 107 POZ 08.00---15.00
piątek gab nr 107 POZ 11.00---18.00

Zapraszam do składania nowych deklaracji na lekarza rodzinnego - druki deklaracji są do pobierania w gab lekarskim nr 107, w gabinecie zabiegowym nr 102, w gab nr 112
oraz również równolegle zapraszam do składania nowych deklaracji wyboru pielęgniarki w NZOZ POLIKLINIKA (druki są do pobrania osobistego)

Bardzo wnikliwy i doskonale nawiązujący kontakt z pacjentem.

Bardzo wnikliwy i doskonale nawiązujący kontakt z pacjentem.

Pani Anita Woźniak w swojej pracy jest kompetentna, serdeczna, ciepła i empatyczna. Lubi ludzi. Stwarza taką atmosferę w swoim gabinecie, że pacjent czuje się ważny.Polecam.

Wspaniała lekarka. Niezwykle kompetentna, zainteresowana, skuteczna, odnosząca się z ogromnym szacunkiem do każdego pacjenta. Pani Anita zawsze rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości, jest zainteresowana pacjentem i dba o szczegóły. Przesympatyczna osoba oraz świetny specjalista. POLECAM!

Przesympatyczna osoba oraz świetny specjalista.
POLECAM!