lek. dent. Anita Zaborowska

Koleżanka poleciła mi ten gabinet i nie żałuję,miałam ból zęba który nie dawał już spać,tak się obawiałam wizyty pewnie jak wszyscy,ale p.doktor przyjęła mnie w tym samym dniu bez żadnych problemów,dostałam znieczulenie specjalnym komputerem i wszystko odbyło się bezboleśnie!

Wreszcie znalazłam super gabinet na nfz!! i do tego nie ma chorych kolejek. Miałam usuwany kamień nazębny,wcześniej usuwałam w innych gabinetach ,ale dopiero teraz widzę jak to ma faktycznie wyglądać -pani doktor zrobiła to tak dokładnie i delikatnie że jestem teraz zachwycona wyglądem swoich zębów.Wszystkim polecam basia

Pani Anita wraz ze swoją asystentka to najlepszy stomatologiczny duet! Zawsze udzielają fachowej pomocy. Wizyty odbywają sie dokładnie o wyznaczonej godzinie- bardzo rzadko jest inaczej. Pani stomatolog potrafi przyjąć pacjenta jeszcze tego samego dnia (mimo napiętego grafiku). Od samego początku zauważyłam, ze Pani Anita jest osoba niesamowicie ciepła i zależy jej na wynikach pacjentów ( a nie tylko na pieniądzach, jak wielu innym naciągaczom). Szczerze polecam ja wszystkim ludziom, którzy cenią sobie PRAWDZIWYCH LEKARZY, Z POWOŁANIEM:)

Polecam gabinet pani doktor leczę się z całą rodziną od kilku lat i nie pójdę na pewno z obawy do innego gabinetu

Miałem bardzo krzywe uzębienie,gabinet poleciła mi znajoma.Pani doktor wyprostowała mi zęby,posprawdzała ich stan na zdjęciach radiologicznych,poprawiła kosmetykę.Teraz mogę szeroko się usmiechać.Zrobiłem wszystko w jednym miejscu u jednego lekarza-nie musiałem biegac po kilku gabinetach!Do tego zapłaciłem naprawdę niewiele w porównaniu z tym co proponowano mi w innych gabinetach.Polecam