lekarz Anna Adamczyk

Pani lekarz niekompetentna jeśli chodzi o badanie wady wzroku. Sugeruje się tylko komputerem, nie korygując wady szkiełkami w okularach, przez co poniosłem stratę kupując złe okulary. Niestety Pani Anna upiera się przy swoim, bo przecież nie przyzna się do popełnienia błędu w sztuce lekarskiej. Faktem oczywistym jest to, że jeśli w moich starych okularach widzę wszystko z tablicy, to nie mogę mieć nagle wady większej o 2 dioptrie!

To jedno wielkie nieporozumienie trzymajcie się z daleka od tej „dr” kompletnie brak wiedzy zero szacunku do pacjenta

Bardzo miła i kompetentna pani. Poświęca odpowiednią ilość czasu, potrafi wysłuchać i bardzo dokładnie wytłumaczyć problem. Uśmiechnięta i kulturalna a także rzetelna i bardzo dobrze przygotowana do zawodu. Prawdziwy lekarz z powołania!! Serdecznie polecam.

totalna porażka, chamstwo i nic więcej. Skoro gabinet jest jej i bedzie w nim robić co chce to powodzenia ale beze mnie

Naprawdę bardzo miła i uprzejma osoba. Umie wytłumaczyć dokładnie i precyzyjnie co komu dolega. Szczerze polecam !!!!!

Bardzo wesoła, uprzejma pani. Od razu zdiagnozowała mi problem, którego inna okulistka nie widziała. Sama wizyta rozpoczęła się punktualnie i przebiegła bardzo sprawnie. Polecam.

masakra , problemy osobiste przenosi do gabinetu , absolutnie nie polecam

masakra , problemy osobiste przenosi do gabinetu , absolutnie nie polecam

brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bardzo cierpliwa i ciepła osoba, wytłumaczyła mi bardzo dokładnie na czym mój problem polega, poświęciła mi dużo czasu, jestem bardzo zadowolona z wizyty, oby więcej tak kompetentnych i kulturalnych lekarzy