lekarz Anna Andrzejewska

Wiedza-profesjonalizm-podejście do klienta...tak bym określił Panią dr Andrzejewską. Przynajmniej dla mnie zostanie na długo moim dentystą. Polecam wszystkim innym usługi ANDENT we Włocławku.

Pierwsza moja wizyta z synem (12 lat) w tym gabinecie i syn wyszedł po raz pierwszy zadowolony z usługi. Kiedyś panicznie bał się dentysty, a u dr Andrzejewskiej strach minął. Pani dr ma dar podejścia w rozmowie do dzieci. A do tego jeszcze fachowo wykonana usługa borowania zęba. Cena do wytrzymania. Polecam innym usługi tego gabinetu stomatologicznego ANDENT.

Dentysta na wskroś profesjonalny i godny polecenia. Cała moja rodzina, która też leczy zęby u Pani Andrzejewskiej, jest zadowolona.

Myślałam, że trafiłam na bardzo dobrą dentystkę...Niestety pomyliłam się. Zapisałam się na wizytę do tej Pani, aby wyleczyć jedynkę. Pani Anna stwierdziła, że na tym zębie to tylko przebarwienie (pokazywała mi wszystko pięknie na monitorze, po czym stwierdziła, że nie wie jak to powstało, nie widzi pęknięć itp.) i pozostawiamy to pod obserwacją, natomiast zajmujemy się innymi zębami. Ponieważ nie odczuwałam nigdy bólu tego zęba od razu uwierzyłam oraz poddałam się dalszemu leczeniu (tutaj nie mam zastrzeżeń). Jednak z ciekawości poszłam do innej dentyski, aby spojrzała na to przebarwienie na jedynce. Okazało się, że to OGROMNA dziura! Rozpoczęło się wiercenie, dłubanie i wyrok "Ząb zmarnowany". Jedynka została przeleczona kanałowo. Nie wiem jak może dentysta nie rozpoznać wielkiej dziury od przebarwienia. Żal pozostał, bo ufałam tej Pani. Jestem młodą osobą, a już mam martwego zęba i jeszcze do tego jedynkę. Skoro pani Anna bała się podejąć leczenia, mogła śmiało powiedzieć na pewno bym pretensji nie miała, poszłabym gdzie indziej i może udałoby się uniknąć kanałowego. Prze-nigdy nikomu nie polecę pani Andrzejewskiej. Osobą jest bardzo miłą, lecz pozytywnym nastawieniem do ludzi zębów się nie wyleczy.

LEKARZ SUPER, POLECAM JA WSZYSTKIM KTORZY MAJA PROBLEMY Z ZEBAMI MONIKA sWIATKIEWICZ

LEKARZ SUPER, POLECAM JA WSZYSTKIM KTORZY MAJA
PROBLEMY Z ZEBAMI MONIKA sWIATKIEWICZ

kiedys byla wspanialym dentysta ktory nie skupial sie tak na kasie nie wiem co ostatnio sie z nia stalo ale ceny dosc drastycznei wzrosly czego nie spodziewalam sie poniewaz pozostali dentysci raczej pozostaja przy podobnych starych cenach. jesli o mnie chodzi to stracila pacjenta a szkod a bo ozeby dmab i regularnie odwiedzam denstyste... wielkie rozczarowanie jesli chodzi o kwestie finansowa

Mój stały dentysta nikomu innemu nie powierze moich zębów

Mój stały dentysta nikomu innemu nie powierze moich zębów

Gorąco polecam usługi tej Pani dentystki, która do problemu leczenia zębów podeszła b. uprzejmie i ze znajomością tematu. Nic nie bolało, a i zapłata za usługę do przyjęcia (usuwanie korzenia zęba złamanego rok temu-żaden inny dentysta we Włocławku nie podjął się usunięcia korzenia, a byłem u 3 innych lekarzy-dentystów). Osobiście jestem b. zadowolony.

Tak uprzejmej i kompetentnej osoby, jako lekarza jeszcze nie spotkałem. Gabinet czyściuteńki, że z podłogi można jeść. Inni lekarze, kiedy nie mogą usunąć jakiegoś zęba, to polecają Panią dr Andrzejewską. Podczas czekania w poczekalni zauważyłem, że uwielbiają ją dzieci, które akurat przyjmowała przede mną. Gorąco polecam jej usługi innym. Stanisław

JEst super , pomaga chetnie. Bardzo lubie panią doktor

JEst super , pomaga chetnie. Bardzo lubie panią doktor