lek. dent. Anna Bednarczyk

Bardzo żałuję, że rozpoczęłam leczenie ortodontyczne u lek. dent. Anny Bednarczyk. Po ponad 2 latach noszenia aparatu nie jestem zadowolona z efektów, które są dalekie od ideału. Nie miałam dużej wady i moje zęby ułożyły się w łuku już po 2, 3 miesiącach. Przez kolejne 2 lata noszenia aparatu odnosiłam wrażenie, że p. Anna jakby nie do końca zna się na tym co robi, że przeprowadza doświadczenia na moich zębach, które przesuwały się raz w lewą, a raz w prawą stronę, czasem do przodu, a później znów do tyłu itd. Ponadto p.Anna miała swoją wizję, co do wyglądu estetycznego moich zębów i zmieniała ich kształt (znacząco) bez mojej wiedzy, za co dodatkowo żądała (sporej) zapłaty!
W rezultacie na niektóre zęby muszę założyć licówki (koszt ok 5 tys.) Nie polecam wizyt u p. Anny Bednarczyk! Brak mi słów, aby opisać jej niekompetencje i kilka innych zdarzeń, które miały miejsce podczas mojego leczenia...

Czy ktoś z Państwa spotkał się z nieudanym leczeniem ortodontycznym?Z góry dzięki za odpowiedz i odwagę

Pani Doktor bardzo profesjonalna. Przy leczeniu bierze pod uwage indywidualne zobowiązania. POLECAM!

wypełnianie z zupełnie bezbolesnym i mega komfotowym znieczuleniem (wreszcie się nie śliniłem przez pół dnia po nim ;)), gorąco polecam! :)

Świetny gabinet, świetny lekarz, polecam wszystkim bojacym sie wizyt stomatologicznych i borowania, mój mąz prawie zasnął na fotelu a 6-letni synek wychodzi z gabinetu z uśmiechem

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024