lek. dent. Anna Bednarczyk

Pani doktor to najwyższa klasa , 3 aparat pełen profesjonalizm ,wiedza po kilku wizytach juz było widać efekty pracy .Serdecznie polecam

Do kompetencji nie mam zastrzeżeń. Usunięcie zęba przebiegło bezproblemowo. Jednak konieczność bycia świadkiem długich ploteczek pani doktor i asystentki o wszystkim, od kuchni, przez wakacje, po dzieci była bardzo nieprzyjemna i świadczyła o braku szacunku dla pacjenta.

Do kompetencji nie mam zastrzeżeń. Usunięcie zęba przebiegło bezproblemowo.

Bardzo żałuję, że rozpoczęłam leczenie ortodontyczne u lek. dent. Anny Bednarczyk. Po ponad 2 latach noszenia aparatu nie jestem zadowolona z efektów, które są dalekie od ideału. Nie miałam dużej wady i moje zęby ułożyły się w łuku już po 2, 3 miesiącach. Przez kolejne 2 lata noszenia aparatu odnosiłam wrażenie, że p. Anna jakby nie do końca zna się na tym co robi, że przeprowadza doświadczenia na moich zębach, które przesuwały się raz w lewą, a raz w prawą stronę, czasem do przodu, a później znów do tyłu itd. Ponadto p.Anna miała swoją wizję, co do wyglądu estetycznego moich zębów i zmieniała ich kształt (znacząco) bez mojej wiedzy, za co dodatkowo żądała (sporej) zapłaty!
W rezultacie na niektóre zęby muszę założyć licówki (koszt ok 5 tys.) Nie polecam wizyt u p. Anny Bednarczyk! Brak mi słów, aby opisać jej niekompetencje i kilka innych zdarzeń, które miały miejsce podczas mojego leczenia...

Czy ktoś z Państwa spotkał się z nieudanym leczeniem ortodontycznym?Z góry dzięki za odpowiedz i odwagę

Pani Doktor bardzo profesjonalna. Przy leczeniu bierze pod uwage indywidualne zobowiązania. POLECAM!

wypełnianie z zupełnie bezbolesnym i mega komfotowym znieczuleniem (wreszcie się nie śliniłem przez pół dnia po nim ;)), gorąco polecam! :)

Świetny gabinet, świetny lekarz, polecam wszystkim bojacym sie wizyt stomatologicznych i borowania, mój mąz prawie zasnął na fotelu a 6-letni synek wychodzi z gabinetu z uśmiechem

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor widać, że zna się na rzeczy.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor widać, że zna się na rzeczy.

Zdecydowanie polecam - szybko, miło BEZBOLEŚNIE!!!!!!.

Zdecydowanie polecam - szybko, miło BEZBOLEŚNIE!!!!!!.

Pełen profesjonalizm:) doprowadziła moje ząbki do pionu.

Pełen profesjonalizm:) doprowadziła moje ząbki do pionu.