lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kilka lat leczyłam się u Pani doktor płacąc bardzo słono za wizyty prywatne, które- niestety- nie przynosiły pożądanych efektów. Same wizyty były bardzo krótkie, wręcz przeprowadzone ekspresowo. Diagnoza była prawidłowa, leczenie jednak prowadzące donikąd. Pani doktor nie za wiele wyjaśniała, czułam się sztucznie naciągana na dodatkowe koszty. Po kilku latach postanowiłam znaleźć innego endokrynologa i była to zdecydowanie dobra decyzja. Niestety odradzam wizyty u Pani Anny.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, sumiennym, dokładnym z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jej zaufałam i sie nie zawiodłam, polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rzetelnie wykonującycm swoja prace, stara sie aby pacjentka wyszla z gabinetu zadowolona i bez watpliwosci. Ciesze sie ze po wielu wczesniejszych lekarzach trafilam wlasnie na nia, bo dzieki jej zaangazowaniu i wiedzy udalo mi sie po dlugich staraniach wreszcie zajsc w ciaze. Polecam.

U doktor Bednarskiej-Czerwińskiej leczę się od ponad roku, bardzo dobra specjalistka, miła i kompetentna, zawsze zaangażowana w to, co robi, zawsze jestem zadowolona. Powoli przymierzam się do pierwszej ciąży i jestem pewna, że będę ją prowadziła w gyncentrum.

Sumienna, o duzej wiedzy, z dobrym podejsciem do pacjentki. Diagnoze i leczenie tlumaczy w sposob zrozumialy, jest dokladna i rzeczowa. Warto zaufac Pani doktor, bo jest bardzo dobrym skutecznym lekarzem.

Pani doktor jest jednym z najlepszych specjalistow z jakimi mialam do czynienia. Rozumie pacjentkę, umiejetnie prowadzi leczenie, tłumaczy badania i diagnoze oraz leczenie. Rzeczowo, konkretnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor i przede wszystkim efektywnego leczenia, zleconego przez nią. Polecam

Kompetentna, rzeczowa, z duza wiedza, przede wszystkim skuteczna. Ma dobre podejscie do pacjentki. Potrafi spojrzec na problem z szerszej perspektywy. Wizyta przebiega w komfortowej dla pacjentki atmosferze. Dalsze leczenie ew. zabiegi sa omawiane szczegolowo z Pania dr. Polecam.

Pani doktor jest dobrym specjalistą w dziedzinie diagnostyki przyczyn nieplodnosci. Rzeczowo i zrozumiale tlumaczy diagnoze, zlecone badania i leczenie. Jest zaangazowana w leczenie pacjentki, budzi zaufanie. Godna polecenia.

Polecam Panią doktor kobietom zmagajacym sie z nieplodnoscia na roznym tle. Ma dobre podejscie do pacjentki, tlumaczy schorzenie, wyjasnia jakie leczenie zastosowac i ewentualnie jaki jest najlepszy sposob wspomagania zajscia w ciaze. Mnie pomogla, zawsze byla zaangazowana w moje lecznie, godna zaufania.

Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.