lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Kilka lat leczyłam się u Pani doktor płacąc bardzo słono za wizyty prywatne, które- niestety- nie przynosiły pożądanych efektów. Same wizyty były bardzo krótkie, wręcz przeprowadzone ekspresowo. Diagnoza była prawidłowa, leczenie jednak prowadzące donikąd. Pani doktor nie za wiele wyjaśniała, czułam się sztucznie naciągana na dodatkowe koszty. Po kilku latach postanowiłam znaleźć innego endokrynologa i była to zdecydowanie dobra decyzja. Niestety odradzam wizyty u Pani Anny.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, sumiennym, dokładnym z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ja jej zaufałam i sie nie zawiodłam, polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rzetelnie wykonującycm swoja prace, stara sie aby pacjentka wyszla z gabinetu zadowolona i bez watpliwosci. Ciesze sie ze po wielu wczesniejszych lekarzach trafilam wlasnie na nia, bo dzieki jej zaangazowaniu i wiedzy udalo mi sie po dlugich staraniach wreszcie zajsc w ciaze. Polecam.

U doktor Bednarskiej-Czerwińskiej leczę się od ponad roku, bardzo dobra specjalistka, miła i kompetentna, zawsze zaangażowana w to, co robi, zawsze jestem zadowolona. Powoli przymierzam się do pierwszej ciąży i jestem pewna, że będę ją prowadziła w gyncentrum.

Sumienna, o duzej wiedzy, z dobrym podejsciem do pacjentki. Diagnoze i leczenie tlumaczy w sposob zrozumialy, jest dokladna i rzeczowa. Warto zaufac Pani doktor, bo jest bardzo dobrym skutecznym lekarzem.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita