lekarz Anna Bielec-Michałowska

Polecam z czystym sumieniem. Kompetentna, rzeczowa i konkretną osoba. Świetny specjalista a nie jakiś tam czaruś czarodziej.

SPROSTOWANIE! Przed chwilką wystawiłam pozytywną opinię, tylko przez przypadek punktowanie było złe. Wszystko na 5. Polecam

Byłam pierwszy raz u proktologa. Pani doktor rzeczowa, miła i mam nadzieję kompetentna. Badanie nie było bolesne i przeprowadzone bez skrępowania. Polecam

Badanie nie było bolesne i przeprowadzone bez skrępowania. Polecam

Bardzo miła i sympatyczna.Humorem rozładowała mój stres i wstyd.Profesjonalnie podeszła do problemu.Wszystko skrupulatnie tłumaczy.Cieszę się,że mój pierwszy kontakt z proktologiem przebiegł w tak miłej atmosferze.Serdecznie polecam panią doktor.

komunikatywna,wsluchuje sie w pacjenta,mila,rzeczowa,

komunikatywna,wsluchuje sie w pacjenta,mila,rzeczowa,

Pierwszy raz byłam u pani doktor, badanie przeprowadziła bardzo delikatnie, tłumaczyła problem , przepisała leki. Mam nadzieję że skuteczne.

po mojej ostatniej wizycie jestem bardzo zadowolony ,dowiedzialem sie wszystkiego co chcialem o profilaktyke mojego problemu czyli zylakom konczyn dolnych

Nie polecam,nieuprzejma rozmawiając z pacjentem żuje gumę albo gra w pasjansa a na dodatek opryskliwa

Pani Lekarz podczas wizyty trwającej 10 min,żuła gumę-odebrałam to jako lekceważenie mojej osoby i pacjenta. Badanie trwało niespełna 10 min,za co P.Doktor kazała uiścić opłatę w wys-150 zł/moim zdaniem jest to wygórowana kwota/tym bardziej że nie był wykonywany żaden zabieg!

Byłam u pani doktor w 2006 r. z hemoroidami,po zbadaniu pani dr stwierdziła,iż nadają się do operacji,ja jako laik nie znając się na tej chorobie poprosiłam o zabieg bezoperacyjny, pani dr stwierdziła, iż jest to możliwe tylko prywatnie w gabinecie, więc zapytałam ile to kosztuje p.dr.odpowiedz.w zależności od ilości hemoroidów tzn, 800zł. lub 1000 zł. miało to być gumkowanie. następnego dnia poszłam do innego lekarza , który stwierdził, iż lekarz który mi to poradził: jest niemożliwe w moim przypadku tylko operacja wchodzi w grę, dziś jestem po operacji i czuje się bardzo doborze. Nie polecam tej p.dr.