dr n. med. Anna Błażucka

Neurolog

specjalista neurolog, leczenie bólu, specjalista medycyny transportu/medycyny pracy

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

Kierownik Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu przy Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku i Klinice Medycznej IBIS w Warszawie.

Od 2010 do 2015 r Ordynator Kliniki Neurologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, jednocześnie pełniąca obowiązki Kierownika Kliniki Neurologii.
W lata...

świetny lekarz trafna diagnoza dzieki pani doktor wiem ze można żyć bez bólu migrenowego wspaniały kontakt czas poświęcony miła potrafi wszystko wytłumaczyć nawet laikowi dziękuje bardzo

Witam polecam panią doktor jest uprzejmą osobą mimo że mnie nie badała z wywiadu rozpoznała bóle funkcjonalne czas pokaże czy miała rację?bo narazie nikt nie postawił takiej diagnozy pozdrawiam i czekam na poprawę po leczeniu

Bardzo polecam dr Błażucką. Razem z dr Lesiem niezwykle mi pomogli. estem już po zabiegu i wreszcie odczuwam poprawę.

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw. Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie. Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.

Jeżdżę do Pani dr aż z warmińsko- mazurskiego. Po kilku latach cierpień zaczęłam normalnie funkcjonować . Do tej pory migreny uniemożliwiały mi normalne życie. Polecam wszystkim , którzy tracą nadzieję.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Nowogrodzka 51
Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy