dr n. med. Anna Błażucka

Neurolog

specjalista neurolog, leczenie bólu, specjalista medycyny transportu/medycyny pracy

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

szczególne zainteresowania:
leczenie migreny toksyną botulinową
leczenie polineuropatii cukrzycowej;

Kierownik Instytutu Diagnostyki i Leczenia Bólu przy Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku i Klinice Medycznej IBIS w Warszawie.

Od 2010 do 2015 r Ordynator Kliniki Neurologii Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie, jednocześnie pełniąca obowiązki Kierownika Kliniki Neurologii.
W lata...

Witam polecam panią doktor jest uprzejmą osobą mimo że mnie nie badała z wywiadu rozpoznała bóle funkcjonalne czas pokaże czy miała rację?bo narazie nikt nie postawił takiej diagnozy pozdrawiam i czekam na poprawę po leczeniu

Bardzo polecam dr Błażucką. Razem z dr Lesiem niezwykle mi pomogli. estem już po zabiegu i wreszcie odczuwam poprawę.

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw. Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z ...

Pani Doktor to miła i ciepła osoba. Cierpliwie słucha, pyta o wiele spraw.
Po wielu latach chodzenia po różnych lekarzach z bólem różnych części ciała przeczytałam w internecie artykuł Pani Doktor o bólu funkcjonalnym. Pani Doktor wyjaśniła mi wątpliwości oraz jak będzie wyglądało leczenie. Z niedowierzaniem rozpoczęłam leczenie.
Dziś jestem zupełnie innym człowiekiem, moje bóle znacznie się zmniejszyły. Wierzę, że będę zdrowa.

Jeżdżę do Pani dr aż z warmińsko- mazurskiego. Po kilku latach cierpień zaczęłam normalnie funkcjonować . Do tej pory migreny uniemożliwiały mi normalne życie. Polecam wszystkim , którzy tracą nadzieję.

Dr Błażucka jest wspaniałą lekarką, którą polecam każdemu. Postawiła u mnie trafną diagnozę i świetnie dobrała leki. Zawsze była uprzejma i ciepła. Pani doktor jest również świetnym psychologiem. Leczenie trwało dosyć długo, przez cały czas Pani doktor podtrzymywała mnie na duchu i wyjaśniała moje wątpliwości za co jestem bardzo wdzięczny. Dziękuje i pozdrawiam!!!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Nowogrodzka 51
Prywatny Instytut Zdrowia i Urody
ulica Sobieskiego 18
Neurolog. Pracownia Emg
Jadźwingów 2 domofon 74 (parter)

Dariusz Chmielewski

Neurolog dziecięcy