Anna Bochdanowicz-Pawlak

Endokrynolog

Pani doktor Anna doprowadziłam mnie do porządku. Do tego nowoczesny gabinet w Medixie. Naprawdę polecam.

Witam, od niedawna mam problemy z tarczycą i prowadzi mnie Pani Doktor Anna. Mogę ją szczerze polecić każdemu! Powiem Wam, że rzadko mi się zdarza, spotkać lekarza "z powołania". A Pani Doktor naprawdę właśnie takim jest !!! :-))

Dzięki p. Doktor przeszłam przez chorobę, bo wiedziałam, że jestem w rękach dobrego specjalisty. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Doktor, ponieważ w dzisiejszych czasach trudno znaleźć lekarza z prawdziwego powołania. Dziękuję dr Bohdanowicz-Pawlak za pomoc i okazane serce!

Jestem rok po leczeniu i właśnie wróciłam z badań kontrolnych. Nadal mam dobre wyniki, i żadnych problemów. Jak najbardziej polecam panią A.Bohdanowicz-Pawlak. Naprawdę warto!

Specjalista godny polecenia! Trafna diagnoza i leczenie, bardzo dobry kontakt. Wszystko mi cierpliwie wytłumaczyła a co najważniejsze wyleczyła z dolegliwości, które dawały mi się we znaki od dawna. A nikt wcześniej nie wpadł na pomysł żeby skierować mnie na badanie TSH. Dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław