lekarz Anna Borysławska

2,5
2,5

Tragedia. Zero podejścia do dziecka. Pani doktor nic nie tłumaczy, od razu zakropla dziecku oko, bez słowa, po chwili robi ponowne badanie , a należy odczekać aby wynik był poprawny. Nie wydaje recepty tylko wydruk z komputera . Z takim badaniem nic nie można zrobić, jest nie wiarogodne, nie potrzebne. Placówka nastawiona tylko na pieniądze, 5 min badania (o ile można to tak nazwać) i 150zł, zero człowieczeństwa. Pracownik recepcji wprowadza w błąd co do badania , po za tym umawiają na godzinę a czeka się w kolejce 1,5h. Zdecydowanie odradzam. Córka tylko się męczyła na badaniu a i tak musiałam iść gdzie indziej na badanie, wynik był zupełnie inny niż u Borysławskiej. Dawno się spotkałam się z tak fatalnym podejściem lekarza do pacjenta.

Moim zdaniem fantastyczna! Wykryła powód choroby, mimo iż wcale nie był taki oczywisty, znam ludzi, którzy w przypadku takim jak mój biegali po lekarzach przez miesiące i nic nie dało się zrobić, a ja zostałam wyleczona w 2 tygodnie! Do tego Pani baaardzo miła, uśmiechnięta, wszystko dokładnie mi wyjaśniła. Wcześniej chodziłam do innego okulisty, ale teraz zdecydowanie już do niego nie wrócę. ;)

Nie miła i bardzo nerwowa.Ale leczyć to nawet potrafi dobrze.

Nie miła i bardzo nerwowa.Ale leczyć to nawet potrafi dobrze.

średnio miła.Może to wynika ,że leczę się w publicznej placówce.Przykre to ale taka jest prawda.Mam wrażenie jakby mogła toby nic nie mówiła.