dr Anna Bożkiewicz-Kasperczyk

Gastroenterolog, Pediatra

Z dużą wiedzą. Wychowana, zabawna, taktowna. ............................................................

Z dużą wiedzą. Wychowana, zabawna, taktowna.

............................................................

Na początku wszystko dobrze później pani olewała wszystko mimo ze dziecko bylo juz bardzo wyniszczone

Pani Doktor to wyjątkowo kompetentna osoba. Przede wszystkim konkretna: przeprowadziła szczegółowy wywiad, poinformowała o wszystkich zagrożeniach, zleciła zasady dalszego postępowania. Przy tym serdeczna, odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania, ma świetne podejście do nastolatków.

Pani doktor bardzo niemiła, wręcz opryskliwa i chamska. Wobec mnie i dziecka. Skierowała dziecko na badania do szpitala, diagnoza: nietolerancja laktozy. Pomimo unikania laktozy, problem dalej występował: silne bóle brzucha i biegunki. Zmieniłam lekarza.

Polecam z czystym sumieniem. Trafiłam z córką z krwawieniem z przewodu pokarmowego ze szpitala z Częstochowy, w którym stwierdzono, że pozostaje tylko stomia . Pani doktor w bardzo krótkim czasie wykonała szereg badań i zastosowała półroczne leczenie. Obecnie mija 5 lat nawrotu choroby na szczęście nie ma. Pani doktor poświęciła nam mnóstwo czasu i ochroniła dziecko przed stomią. POLECAM

Z czysty sumieniem poleciłabym Panią doktor Kasperczyk innym pacjentom.Jest kompetentna, zawsze miła, uśmiechnięta,oddana dziecku.Poświęca dużo czasu dziecku i mamie,nawet swój prywatny.Można do niej dzwonić o każdej porze dnia.Posiada duży zasób wiedzy, co wykorzystuje,zajmując się dzieckiem w sposób globalny. Ja jestem bardzo zadowolona z leczenia.

moja corka z wnuczka wlasnie przebywala w szpitalu w klimontowie na oddziale gastroeterologicznym pani dr je porzyjmowala do szpitala .corka bardzo jest zadowolona z przeprowadzonych badan i postawionej diagnozy .dziecko bylo 1 dzien w szpitalu w drugim wyszlo po poludniu do domu.pani dr udzielila baRDZO WYCZERPUJACEJ ODPOWIEDZI NA ZADAWANE PYTANIA PRZEPISALA ODPOWIEDNIE LEKI.WNUSIA DALEJ BEDZIE W KONTAKCIE Z TAMTA PORADNIA,NASTEPNA WIZYTE MA ZA 6 TYGODNI.PANI DR BARDZO MILA SYMPATYCZNA USMIECHNIETA I POSIADA BARDZO DUZA WIEDZE MEDYCZNA.POLECAMY TAKIEGO LEKARZA ESZYSTKIM Z CZYSTYM SUMIENIEM

Mało tych opinii i na dodatek anonimowe - łatwo krytykować nie podpisując się. Zastanawiam się na podstawie ilu wizyt u Pani doktor zostały wystawione. Jednej ? Każdy ma oczywiście prawo do swojej opinii i oczywiście nie neguję zamieszczonych, chociaż się z nimi nie zgadzam. Może przedmówcy trafili na gorszy dzień pediatry ? To też człowiek, nie zapominajmy o tym. Podzielę się moją opinią: Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam do Niej z moimi dziećmi w czasach gdy jeszcze pracowała na Oddziale dziennym w Szpitalu dla dzieci w Będzinie. Dzieci ...

Podzielę się moją opinią:
Poznałam Panią doktor wielu lat temu. Trafiłam do Niej z moimi dziećmi w czasach gdy jeszcze pracowała na Oddziale dziennym w Szpitalu dla dzieci w Będzinie. Dzieci były małe i alergiczne z napadami astmy. Chorowały w zasadzie non stop, a na dodatek młodszy syn chorował zawsze tak, że sam nie mógł odkrztuszać spływającej z nosa do gardła flegmy i trzeba było ją ściągać mechanicznie. Gdy musiał iść do szpitala tylko Pani doktor umiała się nim zaopiekować i poważnie potraktowała chorobę. Po wypisaniu z oddziału syn nadal pozostawał pod jej opieką i równolegle naszego wspaniałego alergologa, do którego jeździliśmy prywatnie, bo rokowania nie były ciekawe. Pani doktor zawsze bardzo dokładnie badała dzieci, zrobiła młodszemu synowi mnóstwo badań, w tym w kierunku mukowiscydozy, które na szczęście się nie potwierdziły. ZAWSZE była do naszej dyspozycji, w nagłych przypadkach mogliśmy zawsze zadzwonić i po umówieniu w nocy podjechać z chorym dzieckiem do szpitala na nebulizacje, odsysanie flegmy, inne konsultacje. Kilka razy podjechaliśmy też do niej do domu zabierając jej wolny czas i nie płacąc za to złotówki! Pani doktor zawsze świetnie współpracowała z nasza alergolożką i nigdy nie podważała kompetencji innych lekarzy specjalistów. Odnośnie kompetencji - nie znam drugiego pediatry, który poświęcałby by tyle czasu na dalsze doskonalenie umiejętności i specjalizację. W tej chwili nie mam kontaktu z panią doktor w poradni rodzinnej, ale chodziłam do poradni gastroenterologicznej w Klimontowie, w której przyjmuje ze starszym synem i tam także zawsze mogłam liczyć na uśmiech, zrozumienie i szukanie przyczyny choroby aż do skutku. Wiele tych "zawsze" w mojej opinii, ale właśnie tak to wyglądało na przestrzeni kilkunastu lat.
Fochy ? Brak kompetencji ? Nie słuchanie ? NIGDY nie poznałam pani doktor od takiej strony, może dlatego, że sama starałam się słuchać, miałam dla niej uśmiech i zrozumienie ?

Ja i moje dzieci zawdzięczamy Pani doktor Kasperczyk bardzo dużo dlatego postanowiłam się odezwać w tym wątku. To lekarz, którego będę polecać każdemu, zawsze.
Joanna K. / Będzin

Moje zdanie o pani doktor jest odmienne od wszystkich. Zawdzięczam Pani doktor zdrowie mojego synka, to ona poznała się na chorobie podała odpowiednie mleko i uchroniła przed zabiegiem, choć inni lekarze tylko to doradzali. Na pierwszy rzut oka może się wydawać trochę nie miła ale bardzo polecam.

tragedia, bardzo niemiła i opryskliwa kobieta. kompletnie nic nie tłumaczy, a na zadane pytania zarzuca fochem. czekania cały dzien a nic się nie dowiedziałam mądrego, zmarnowana wizyta.