lekarz Anna Bronikowska - Kolasalekarz Anna Bronikowska - Kolasa - zdjęcie profilowe

lekarz Anna Bronikowska - Kolasa

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

bardzo miła i kompetentna Pani ale niestety niedługo będzie idzie na urlop macierzyński i od marca nie będzie uchwytna podobno, szkoda bo jest mi potzrebna i musze kimś ją zastąpic na ten czas ale na przyszłośc polecam!

Mam mieszne uczucia co do Pani Doktor. Oczywiście jest bardzo sympatyczna i miła ale jeśli chodzi o leczenie to jest już trochę słabiej. Pojawiłam się u niej z powodu rozprzestrzeniających się dziwnych, twardych i co najgorsze trwałych grudek na twarzy. Pani Doktor na wejściu bez wahania stwierdziła, że to trądzik i przypisała mi kilka maści. Po kilku tygodniach obejrzała i stwierdziła poprawę (choć ja żyję z tą twarzą na tyle długo żeby tej poprawy nie widzieć). O leczeniu grudek zdawała się nie pamiętać i nie spojrzeć w kartę, zaś kiedy jej przypomniałam wydała zupełnie inną diagnozę niż na początku dodając, że "maścią tego nie wyleczę". Tymczasem od początku leczenia pojawiły się co najmniej trzy nowe znamiona. Nie oceniam Pani Doktor jednozacznie aczkolwiek szczególnie przekonana do niej również nie jestem.
Na wizyty chodzę w ramach NFZ.

Pani Doktor oprócz tego, że pracuje w Szpitalu Wojskowym to do tego prywatnie przyjmuje w Luxmedzie przy Tesco. Bardzo dobry specjalista- chodzimy do dr Bronikowskiej wraz z cała rodziną!

Mam łuszczycę, dermatolodzy zazwyczaj przepisywali sterydy, było bardzo dobrze ale później od razu bardzo źle Dr Bronikowska jak tylko może to unika sterydów a przepisuje równie skuteczne moim zdaniem łagodne rzeczy. Rozbroiła mnie kiedy przyszłam do niej niepaństwowo a ona powiedziała mi, że na kolejna wizytę można przyjść na NFZ, bo po co mam ciągle płacić (trochę się ciężko dostać co prawda na NFZ - ale to już inna sprawa). Na wizycie na NFZ tak samo sympatyczna, jak na prywatnej. Efekty leczenia - super, więc nie chodzę już za często, ...

Efekty leczenia - super, więc nie chodzę już za często, ale dla mnie wizyty u niej mają działanie niemal psychologiczne - s to czasami ważniejsze od skuteczności leków

Pani doktor jest rewelacyjnym specjalista.Dzieki niej nie mam blizn po tradziku na calej twarzy.do tego pani dr Bronikowska jest przesympatyczna i nie naciąga na niepotrzebne leczenie.