lekarz Anna Buczek

1,8
1,6
1,8
1,4

Bardzo słabe podejście do pacjenta. Pani doktor nawet nie odpowiada na pytania jaką diagnozę postawiła oraz na co są przepisane leki. Wszystkiego trzeba się samemu domyślać. Podejście bardzo nieprofesjonalne.

Porażka ginekologiczna najgorszy lekarz nie polecam totalny brak empatii !!!! Nie daje skierować nie chce przeprowadzać badań !

Niestety lekarz z tej Pani bardzo kiepski i jako człowiek też zupełnie bez empatii. Diagnosta najgorszy z jakim miałam do czynienia. Wydaje mi się, że tylko ze względu na współudział w spółce Polimed jest również na etacie lekarskim. Generalnie przychodnia ta schodzi na psy. Najczęściej lekarze tam są nieprzychylni do kierowania na badania a już szczególnie gdy chcesz je zrobić w ramach profilaktyki. No cóż taka ich polityka, zawsze wychodzi na to, że pacjent jest zbyt drogi.

Bywam u tej lekarki tylko wtedy gdy muszę, bo mam problem z dostaniem się do swojego lekarza. Szczerze mówiąc, wizyta to strata czasu i tak później trzeba się skonsultować z innym lekarzem. Nauczyło mnie tego doświadczenie. Dziś mam kolejny dowód na brak kompetencji - od dr Buczek wyszłam z niczym, od lekarza z prywatnej opieki medycznej ze skierowaniem na test, lekami i rzeczowym wyjaśnieniem problemu. Obawiam się że kiedyś dojdzie do tragedii...

Nie polecam! Brak etyki zawodowej, brak wiedzy, brak profesjonalizmu, brak empatii, brak szacunku, brak zainteresowania, kompletna strata czasu! Lepiej samemu się leczyć.

Leczenie-haha u tej pani to jest jakiś absurd. To wejście do innego świata - do "Misia" Barei. A ta pani to bufetowa. Wszystkie powyższe opinie pacjentów się zgadzają. Bufetowa nie słucha, kompletnie nie jest zainteresowana pacjentem. Ciężko ocenić kompetencje, bo ...no jak? Żeby było więcej gwiazdek, należałoby się tej pani przywalenie patelnią przez łeb. Wtedy zobaczyłaby jakieś gwiazdki A tak jest po jednej, bo mniej nie można.

Pani doktor jest bardzo nie miła delikatnie mówiąc. Sporadycznie chodzę po poradę do lekarza, ale po takiej wizycie mam ochotę zmienić przychodnię. Pani Buczek nie słucha pacjenta zupełnie nie interesuje się co pacjent ma do powiedzenia. Odnoszę wrażenie, że upokorzanie pacjentów sprawia jej przyjemność. Nie chcę opisywać całego zajścia, ale jestem zbulwersowana podejściem tej Pani do pacjenta. Dziwne że POLIMED zatrudnia takiego "lekarza". Jeśli jeszcze raz zostanę skierowana do tej "Pani doktor" zmienię przychodnię.

Lekarka która w czasie badania milczy . Ona ma problemy z porozumiewaniem się .A dla mnie to jest istotne .Gdyby nie kartki papieru to pacjent nie wiedziałby jak brać leki .Bo pani doktor nic nie mówi do pacjenta .prozumiewanie sie z pacjentem to dla mnie podstawa .

Stanowczo odradzam! Nie byłam u lekarza od 6 lat i raz mi się zdarzyło, że musiałam zrobić badania, o które poprosiłam dr Buczek. Nie dość,że mi ich nie dała, to jeszcze ze złośliwym uśmieszkiem powiedziała,że mam sobie iść do specjalisty,żeby mi je wypisał. Poprosiłam chociaż o zwykłą morfologię, bo tyle chyba może wypisać, ale powiedziała,że to nie jej sprawa. Na takich lekarzy idą moje składki nfz, a i tak muszę chodzić wszędzie prywatnie i za wszystko płacić.

Pani dr Buczek jest bardzo nieuprzejma, mało tego, że stawia błędne diagnozy i nie chce słuchać to idąc do niej naprawdę odechciewa się wszystkiego. Nawet jeśli stoisz ledwo na nogach albo jesteś na silnych lekach, po których ciągle chce się spać Pani Buczek stwierdzi, że wymyślasz i jak najbardziej jesteś w stanie pracować (nawet jeśli fizycznie nie jesteś w stanie). Zdecydowanie nie polecam.