dr Anna Budkiewicz

Ortodonta

Jestem już po leczeniu ortodontycznym i mam mieszane uczucia, co do Pani Doktor. Leczenie przebiegło w szybko, Pani Doktor nie namawiała mnie na droższy aparat ani na kosztowną operację. Cenowo w porównaniu z innymi gabinetami jest dużo taniej. Jednak prawie zawsze czas oczekiwania na wizytę wynosił minimum 20/30 minut. Dodatkowo co mi się nie podoba w gabinecie, to zostawianie drzwi otwartych podczas wizyty i wszyscy wszystko słyszą. Efekt końcowy jest w zadowalający. Miałam dużą wadę, teraz jest dużo lepiej, ale nie idealnie. Być może w moim przypadku lepiej nie będzie, ...

Efekt końcowy jest w zadowalający. Miałam dużą wadę, teraz jest dużo lepiej, ale nie idealnie. Być może w moim przypadku lepiej nie będzie, więc pod tym względem trudno mi się wypowiedzieć - ja jestem zadowolona.
Pani Doktor jest raczej mało delikatna podczas badań. Bardzo często większość rzeczy technicznych wykonują asystentki lub inne ortodontki z konsultacją z p. Budkiewicz. Zazwyczaj byłam z tego zadowolona, panie były kompetentne i miłe. Raz trafiła się dziewczyna, która dopiero zaczynała.
Pani Budkiewicz nie opowiada za dużo o leczeniu. Nie tłumaczy wszystkiego, raczej pobieżnie.
Generalnie zdaniem Pani Doktor podczas leczenia najlepiej nie jeść nic albo jak się kiedyś dowiedziałam "maczać bułkę w herbacie". No nie wiem czy przez 2 lata powinno się tak odżywiać. Rozumiem, że jedzenie jabłek czy sucharków odpada, ale zalecenia, żeby przez 2 lata jeść wyłącznie zupy nie jest dobre dla żołądka.
Gdyby ceny były wyższe pewnie bym odradzała, ale ze względu na niższe ceny chyba jest ok.

Kiedyś gabinet był godny polecenia. Gdy po latach wróciłam, pełna zaufania, bardzo się rozczarowałam. Niestety straciłam tylko mnóstwo czasu i pieniędzy. Wchodząc do gabinetu, zamiast faktycznej wizyty, diagnozy usłyszałam "Co chcesz z tym robić?". Żadnych propozycji, zero. Podejście na takiej zasadzie, jakby klient był intruzem, takie odnosiłam wrażenie. Po roku noszenia aparatu i wizyt co miesiąc, tak jak przyszłam z dziurą między jedynkami tak z nią wyszłam.Po wizycie u innego lekarza okazało się, że w moim przypadku aparaty zupełnie nic nie dadzą i niezbędna jest operacja. Dodatkowo Pani doktor nie ...

Dodatkowo Pani doktor nie chciała mi założyć i poprawić dołu! Gdy spróbowałam rozpocząć temat usłyszałam, że "Ja z tym dołem nic nie będę robić, bo jest dobrze koniec tematu." Poczas gdy dół jest krzywy i straszliwie ściśnięty. Przez wiele lat leczenia (wcześniej jako mniejsza dziewczynka) nigdy nie był nawet dotknięty czy obejrzany dół.
Tak jak napisał ktoś wcześniej, ja również non stop słyszałam "Jest lepiej niż było!" pomimo, że wcale nie było dobrze. Fakt, że jak na Warszę to jest tanio, ale co z tego skoro musiałam leczenie rozpoczynać na nowo.
Nie polecam,żałuję, że się leczyłam w tym gabinecie.

Szczerze odradzam. Godzinami się czeka na przyjęcie, Pani doktor nie potrafi ustalić konkretnej godziny lub zapisuje na tą samą godzinę kilka osób. Do tego bywa bardzo nieprzyjemna i niedelikatna. A co najważniejsze kompletnie nie jestem zadowolona z efektu leczenia, moje zęby wcale nie są równe i najprawdopodobniej będę musiała jeszcze raz zakładać aparat ale już u innego ortodonty. Pani doktor czasami sprawiała wrażenie jakby sama nie wiedziała jak ustawić mi zęby, kiedy mówiłam, że wcale nie są równe to słyszałam "ale jest lepiej niż wcześniej". Niestety lepiej niż wcześniej nie znaczy dobrze. Ceny nie są wygórowane ale czasami lepiej zapłacić więcej, szczególnie, że w moim przypadku będę płacić jeszcze raz.

Niestety, moja opinia nie jest tak entuzjastyczna jak poprzedników. Owszem ceny są niewygórowane ale czekanie godzinami w kolejce jakby nie można było ustalić realnych godzin przyjęcia dla poszczególnych osób jest denerwujące. Pani doktor niestety nie pomogła mojemu dziecku, do założenia stałego aparatu chciała usunąć ósemki a ponieważ tego nie zaakceptowałam nosił aparat ruchomy, który ranił mu język. Zmieniliśmy lekarza, syn w 1,5 roku uzyskał piękny zgryz, teraz ma retencję i cieszy się z wyników leczenia.

wyników leczenia.

Witam Czy mogę prosić o podanie nr tel do gabinetu Pani dr? Czy mogę prosić o podanie nr tel do gabinetu Pani dr?

Witam
Czy mogę prosić o podanie nr tel do
gabinetu Pani dr?
Czy mogę prosić o podanie nr tel do
gabinetu Pani dr?

Gabinet został przeniesiony z ul. Krochmalnej na Ochotę na ulicę Elizy Orzeszkowej 14 pomiędzy ulicą Opaczewską a ul. Bitwy Warszawskiej 1920r

Polecam mimo tego, że jest nie delikatna.

Polecam mimo tego, że jest nie delikatna.

Od niedawna chodzi moja córka ale bardzo jest zadowolona przy pierwszej wizycie wszystko jej wytłumaczła.Polecam tą ortodątke

OK ALE DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA W KOLEJCE NA WIZYTĘ BRAK DELIKATNOŚCI.

OK ALE DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA W KOLEJCE NA WIZYTĘ BRAK DELIKATNOŚCI.

Jestem pacjentką Pani Budkiewicz od ponad roku, noszę aparat dolny + górny i efekty po roku są rewelacyjne biorąc pod uwagę wadę, jaką miałam przed założeniem aparatu. Lekarz budzący zaufanie, kompetentny, o ogromnym doświadczeniu. Pani dr jest miła, choć nie od pierwszej wizyty:)Na nerwy działają mi tylko higienistki z gabinetu BONAFIDES na ul. Hożej. Za wszelką cenę chcą udowodnić, że wiedzą lepiej od Pani doktor...