lek. dent. Anna Chalimoniuk

Witam ja tez rwałam u pani Doktor zęby i wcale nie bolalo bylo szybko i bezbolesnie:-)a znieczulenie (niestety)trzyma pare godzin :-)Polecam

Jak bardzo boje sie dentysty,tak po wizycie u pani dr.Chalimoniuk przestalam sie bac i biore sie za dalsze leczenie.Bardzo polecam pania dr.jestem zadowolona z dokonanego zabiegu.

Trafiłam do pani doktor zupełnie przypadkowo... i jestem bardzo zadowolona :) mój brat który nigdy nie chodził do dentysty wyleczył, w jej gabinecie wszystkie zęby ;) zdecydowanie polecam, a co do cen... nie aż taka droga, są drożsi i mniej kompetentni :P

Jak dla mnie Pani Chalimoniuk jest godna polecenia.Wcześniej chodziłam do innego dentysty..Jest delikatna i miła..Zazwyczaj znajduje czas dla wszystkich :) Chyba,że ma dużo roboty to nie ma czemu się dziwić.a to,że przyjmuje czasami późno to tylko z tego wzlędu,że ma wiele pracy a chce ,,zadowolić'' wszystkich.Godna podziwu.Wiem co mówie poniewaz zawsze obawialam sie dentysty.U niej wyleczyłam przez pól roku wszystkie zęby...z tego mam tylko 2 do wyrwania...teraz chodze na kontrole.Pozdrawiam

patrzac na oceny wyzej mam wrazenie ze to nie ta pani dr.bylam u niej pierwszy i ostatni raz.Jest beznadziejna,przyjela mnie poznym wieczorem i chyba dlatego sie wyzyla,beznadziejne znieczulenie,rwanie zeba bardzo bolalo.nie polecam nikomu

super stomatolog, ma dobre podejście zwłaszcza dla dzieci

super stomatolog, ma dobre podejście zwłaszcza dla dzieci

Bardzo dobrze wyposażony gabinet, Pani dr godna polecenia.

Bardzo dobrze wyposażony gabinet, Pani dr godna polecenia.

Nie polecam , tylko tyle że robi wrażenie , bardzo miła i na tym się kończy. Jest bezlitośnie droga , brak profesjonalizmu wykonanych usług , po kilku wizytach stwierdzisz że jesteś naciągany a ceny nie są adekwatne do jakości. Nie będę się rozwijał z własnym doświadczeniami ale każdemu zdrowo myślącemu odradzam.

Jak najbardziej Lekarz godny polecenia! Pani Doktor przyjęła mnie bez żadnego problemu, zwłaszcza z bólem. Momentalnie wytłumaczyła, co się dzieje i jakie leczenie zastosuje. Od tamtego momentu uczęszczam na wizyty tylko do Doktor Chalimoniuk. Pozdrawiam :)

Miła i bardzo delikatna dentystka. Moja córka,która nie znosi dentystów tylko do niej chciała chodzić. Pamiętam jak kiedyś złamała mi się jedynka objeździłam prawie całą Nową Sól i nikt nie przyjął, bo za dużo ludzi, bo nie rejestrowana.....a ona bez problemu.Naprawdę polecam.