lekarz Anna Chlebowska

Ta kobieta chciala mnie Zabic! To Co Ze mna zrobila jest godne pozalowania !!!!zrobila Ze mnie krolika doswiadczalnego!!a ja za to zaplacilam duze pieniadze bo diagnoza od niej byla nowotwor macicy !!!co nie bylo prawda przepisala Mi szczepionki ktore nie byly dopuszczone so sprzedazy !!duzo kobiet zmarlo na skutki uboczne ja Po duzych cierpieniach przezylam!!stwierdzilam Ze teraz prawdziwych lekarzy nie ma da tylko ci Co pieniadze kasuja

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

bardzo dobry lekarz, wszystko dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu.

Bardzo delikatna lekarz. Wizytya, która ogólnie nie należy do przyjamnych u Pani Doktor jest w porządku :)

Prywatnie miła z wiadomych względów ale jak ktoś napisał SZTUCZNY UŚMIECH. W szpitalu dała się poznać z zupełnie innej strony. Nie polecam, a wręcz ODRADZAM. lek. med. Anna Chlebowska dawno zapomniała jak się powinno traktować pacjenta.

bardzo fajna pani doktor zyczliwa pomogłami jak rodziłam syna rzadnych zastrzezen niemam!

bylam u pani doktor tydzien temu jestem zadowolona z wizyty juz nie szukam innego lekarz

Niesympatyczna,ze sztucznym uśmiechem kobieta.Przyjmuje w locie pacjentki na ilość nie jakość.Jestem zawiedziona.

Słuchajcie ja jestem bardzo zadowolona dzięki Pani doktor mam dwóch wspaniałych synków (mimo dwóch wcześniejszych poronień. Doskonale poprowadziła moje obie ciąże, uratowała w obu przypadkach dzieci. Dziękuję bardzo

mila,uprzejmna i kompetentna.Prowadzila moją ciaze,Mam troche zarzutow ale jak to kobieta w ciazy domagalbym sie wiecej zaangazowania

Zawiodlam się.Nie pomogło mi leczenie u pani doktor,poza tym bez zaangażowania,przedmiotowo bylam zalatwiona w locie.