lekarz Anna Chowaniec-Rodak

Pediatra

Do Pani doktor trafiłam z trzymiesięczną córką z problemem alergii. Wizyta trwała 50 minut. Pani doktor słuchała i odpowiadała na wszystkie moje wątpliwości. Dziecko sama rozebrała, ubrała i zbadała nie tylko w kierunku alergii ale ogólnie czy się dobrze rozwija. Po pierwszej wizycie jestem zachwycona. Wydaje mi się że to lekarz z powołania, przede wszystkim lubiący dzieci ale też osoba bardzo komunikatywna. Z całego serca polecam.

wspaniały lekarz i człowiek, leczyła moich synów teraz leczy wnuka, jedyny lekarz pediatra do którego mam w Radomiu zaufanie,diagnoza zawsze trafna nigdy przez 19 lat nic nie mogłam zarzucić leczeniu.Super alergolog .Gorąco polecam

Nie znam lepszego pediatry. Cierpliwa, uprzejma, kompetentna, nigdy nie spieszy się. Dzieci uwielbiają Panią Doktor.

polecam,polecam,polecam Panią Doktór! Super podejście do dzieci jak i do rodziców. Prawdziwy lekarz z powołania!

Bardzo miła i kompetentna Pani dr !!! Niezależnie od tego ilu ma zapisanych pacjentów nigdy nie odmawia przyjęcia poza kolejką!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radom"?

Radom

gen. Bema 2 lok. 9