dr n. med. Anna Chrapusta

Chirurg dziecięcy

Moje dziecko miało operacje medpor (metodą sztuczne ucho) niestety ucha już nie ma nie polecam strata czasu dramat! Dziecko przeszło tylko niepowodzenia i nic z tego nie ma! Gronkowiec też był!

Moje dziecko miało operacje med por (metodą sztuczne ucho) niestety ucha już nie ma nie polecam strata czasu dramat! Dziecko przeszło tylko niepowodzenia i nic z tego nie ma! Gronkowiec też był!

Przeszedłem 8 operacji przez ta Pania doktor był też i gronkowiec a ucho jak w ogóle mozna nazwać to uchem wygląda jak placek nie ma kształtów nie odstaję.Juz Placki wyglądają lepiej.Na dodatek strata czasu było się operować.Nie polecam porażka niezadowolony jestem z rodzicami.

Podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Dr Chrapusta to prawdziwy lekarz z powołania i pasji. Oby więcej takich w naszej służbie zdrowia.

Słyszałam pozytywne opinie o Pani dr i teraz je potwierdzam. Świetna, profesjonalna lekarka, bardzo skuteczna. Mój synek ją uwielbia.

Prawdziwy lekarz z powołania! Ogromna wiedza, umiejętności, doświadczenia, a przy tym niezwykle ciepła, wspierająca pacjentów osoba. Polecam wszystkim!

Ogromnie się ciesze, że trafiłam na Panią Annę! Po wypadku miałam dość sporą bliznę na twarzy, dzięki Pani dr w tym momencie jest prawie niewidoczna. Jest też bardzo ciepłą osobą, która wspiera swoich pacjentów. Dziękuję za wszystko!

Operowala mi dziecko i bardzo jej jestem wdzieczny za to.WSZYSTO SIE UDALO . Nic mnie to nie kosztowalo finansowo poza szczerym dziekuje! Polecam!!!!!

Operowala mi dziecko i bardzo jej jestem wdzieczny za to.WSZYSTO SIE UDALO .
Nic mnie to nie kosztowalo finansowo poza szczerym dziekuje!
Polecam!!!!!

Bardzo dobra lekarka. Cudowny człowiek .Polecam ; )

Bardzo dobra lekarka. Cudowny człowiek .Polecam ; )

bez komentarza , mam opisać coś z czego jestem niezadowolony, potwierdzam tylko złe opinie, które krążą o tej osobie,