mgr Anna Chudziak

Logopeda

Chodziliśmy do Pani Ani na naukę "k" i "g". Moja córcia jest bardzo nieśmiała, ciężko współpracuje z obcymi. Wspaniale trafiliśmy! Metody, które ma ta logopeda do pracy z małymi dziećmi są niezawodne. Dosłownie dziecko nie chciało wychodzić z zajęć! Zresztą mnie też bardzo się podobało i wprowadziłam te same zabawy w domu. Polecam - efekty widać po pierwszych zajęciach.

nie polecam zdecydowanie, znam profil działalności tej pani, nie jest to pacjent

Trafiliśmy do Pani Logopedki :-) na terapie jąkania. Mogę potwierdzić iż jest to osoba zaangażowana w to co robi i przynosi to pożądane efekty. Dzięki Jej i naszej pracy osiągneliśmy szybko zamierzony cel. Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy. dziękujemy Tata ...

Trafiliśmy do Pani z polecenia i sami ją też polecamy.
dziękujemy Tata Wiktorka.

Super logopedka, moje dziecko właśnie przeszło przez naukę poprawnego "cz". Zajęło nam to 3 spotkania, więc uważam, że jest bardzo skuteczna. A do tego bardzo miła i sympatyczna, cierpliwa. Synek świetnie się bawi na zajęciach. Polecam!!

IP komputera - z jednego miejsca wszytkie opinie

IP komputera - z jednego miejsca wszytkie opinie

Wciąż poszukujesz "Logopeda Lisków"?

mgr
Daria Jurek

Logopeda dziecięcy
Zakład Medycyny Szkolnej "Szkolmed"
Serbinowska 22

gabinet prywatny