dr hab. n. hum. Anna Cierpka

Psycholog, Psychoterapeuta

Fantastyczna, mądra, uważna, bardzo taktowna, serdeczna, ciepła, empatyczna, wyrozumiała, niezmiernie kompetentna

Wspaniała psycholog. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i kultury osobistej . Poświęciła mi ponad godzinę tłumacząc problem , chętnie odpowiadała na moje pytania. To nie był monolog jak u innych psychologów. Polecam

Wspaniała psycholog. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i kultury
osobistej . Poświęciła mi ponad godzinę tłumacząc problem , chętnie
odpowiadała na moje pytania. To nie był monolog jak u innych psychologów.
Polecam

Wspaniały terapeuta - całkowicie godny polecenia !!! Bardzo ciepła osoba, potrafiąca słuchać a przede wszystkim potrafiąca pomóc. Cena za godzinę spotkania w porównaniu z warszawskimi stawkami - bardzo przystępna (120 zł Centrum Pomocy Profesjonalnej). Polecam !!!! i dziękuję za pomoc trafiłem do Pani Ani z polecenia i sam wszystkim POLECAM - to uratowało moje małżeństwo a moja żona znowu jest uśmiechnięta.

Dzieki terapii udalo mi sie zmienic swoje zycie na lepsze. Ciesze sie ze do niej trafilam, mialam duze szczescie. To prawda ze jest godna zaufania i wie co robi.

Wspaniały specjalista, bardzo ciepła osoba - polecam z całego serca !!!!

Wspaniały specjalista, bardzo ciepła osoba - polecam z całego serca !!!!

Stres jaki odczuwalam przed pierwszy spotkaniem byl ogromny, ale juz po pierwszych kilku slowach przeszedl w niebyt. Swietna specjalistka. Bardzo mi pomogla poukladac wszystko w swoim zyciu i byc bardziej szczesliwa.

Bardzo dobra psychoterapeutka, z pewnością godna polecenia, bez żadnych wątpliwości można iść do Niej na psychoterapię.

Swietna psychoterapeutka, doswiadczona, z ogromna wiedza, niezwykle serdeczna, uwazna, pelna szacunku i zrozumienia, wzbudzajaca ogromne zaufanie.