lekarz Anna Cieślik

Laryngolog

Lecząc się u neurologa miałem robiony rezonans głowy, w którym wyszło mi zapalenie kości skroniowej i z zaleceniem pójścia do laryngologa udałem się do dr Cieślik, pokazałem wynik rezonansu, który czytała kilka razy, następnie spojrzała mi w nos i uszy orzekła, że mam woskowinę w uszach i trzeba ją usunąć płukając uszy a kiedy zapytałem czy to pomoże na zapalenie kości skroniowej (z tym w końcu do Niej przyszedłem) usłyszałem, że nie bo możliwe będzie konieczna operacja ale ona nie wie, zapytała czy mam płytkę z rezonansem odpowiedziałem tak a ona, że i tak nie ma komputera żeby na to spojrzeć (to po co pytała). Pani dr wiekowa i może miła ale co z tego jak udając się do Niej straciłem tylko mnóstwo czasu i skierowanie ponieważ muszę się udać do innego lekarza - płukanie uszu mi na nic nie pomoże. O dolegliwości z wyniku rezonansu nadal nic nie wiem ponieważ mimo kilku pytań nic się nie dowiedziałem i Pani dr się tym problemem nie zajęła. Po tej wizycie mam tylko jedną myśl, że lekarze w pewnym wieku po prostu powinni być odsuwani od możliwości wykonywania zawodu tym bardziej kiedy jak w tym wypadku wiek emerytalny jest już dawno temu przekroczony. Nie polecam - strata czasu.

Bardzo dobry lekarz, dokładnie tłumaczy na czym polegają badania i sposób leczenia.

Wspaniala Pani doktor, rzetalna, poświęca się pracy.Dobry specjalista.

Wspaniala Pani doktor, rzetalna, poświęca się pracy.Dobry specjalista.