lekarz Anna Cybulska

Gastrolog, Internista

rewelacyjna lekarz polecam 100% ,konkretna, bezpośrednia, nie naciąga na kolejne wizyty, rzetelna, fajna, szczera i godna polecenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podczas wizyty kilkakrotnie odbierala telefon, bo 'może cos ważnego'. Pani „doktor” była zainteresowana wszystkim tylko nie pacjentem: czas nagli – czas to pieniądz!!! Pacjentów traktuje przedmiotowo, chaotyczna. Nie wysłuchuje odpowiedzi do końca tylko już zadaje 5 kolejnych pytań, ale znowu nie jest zainteresowana odpowiedzią. Krzyczy, nie daje dojść do głosu, zero życzliwości i zrozumienia pacjenta. Podejście do pacjenta - FATALNE. lekarz bardzo niedelikatny, potrafi wyglaszac niemile komentarze. nawet wyśmiała moje uwagi na temat choroby Przekonanie o swojej wszechwiedzy i nieomylności, zupełny brak woli współpracy z pacjentem. rozpoznanie... nerwica. Zalecenie - ...

Krzyczy, nie daje dojść do głosu, zero życzliwości i zrozumienia pacjenta.
rozpoznanie... nerwica. Zalecenie - uspokoić się, nie denerwować , przestać stresować. Wysłała mnie do psychiatry!!!
Już do niej nie pójdę - poprostu się boję, bo nie mam do niej zaufania.

To w ramach abonamentu w Lux Medzie. Szkoda czasu i pieniędzy.

Pani Doktor jest bardzo konkretną osobą, nie należy do lekarzy, którzy rozwodzą się nad pacjentem wolę mniej gadania a więcej działania.

Dzięki Pani dr Annie Cybulskiej donosiłam ciążę, a mam bardzo chore jelita. Polecam z całego serca!!!

Ja jestem zadowolony z wizyty.Diagnoza postawiona właściwie,badanie gastroskopia zrobiona delikatnie i z wyczuciem,a że szybka,no cóż przed dzwiami tłum pacjentów.Ja tam polecam.

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49