lekarz Anna Czopik-Flak

Byłam pierwszy raz i na prawdę jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Widać, że robi to z pasji, z fantastycznym ludzkim podejściem ! polecam !

Świetny lekarz i sympatyczna osoba, która dba o pacjenta. U pani dr leczę się od około 6 lat i jestem bardzo zadowolony. Oprócz mnie do przychodni uczęszcza także moja żona i syn i także oni są zadowoleni z kompetencji pani dr i jej indywidualnego podejscia do pacjenta. Pani dr pamięta doskonale kazdą poprzednią wizytę nawet jeśli taka miała miejsce kilka miesięcy wstecz, słucha pacjenta, tłumaczy problem oraz stara się pomóc. Zdecydowanie jestem na TAK. Pozdrawiam