Anna Dańska-Bidzińska

Ginekolog onkolog

Pierwszy lekarz, który spojrzał na bliską mi osobę z rakiem w sposób indywidualny, proponując dobrane leczenie, szukając rozwiązań. Bardzo empatyczna i wspaniała lekarka o przeogromnej wiedzy i doświadczeniu.

Uwazajcie co wam wypisuje na recepcie. Na pewno będzie czegoś brakowało Uwazajcie co wam wypisuje na recepcie. Na pewno będzie czegoś brakowało

Uwazajcie co wam wypisuje na recepcie. Na pewno będzie czegoś brakowało
Uwazajcie co wam wypisuje na recepcie. Na pewno będzie czegoś brakowało

Pani doktor wykazuje się totalnym brakiem empatii wobec swoich pacjentów onkologicznycznych. Poziom serwisu wobec nich jest skandaliczny. Pani doktor potrafi również w trakcie rozmowy telefonicznej z pacjentem rozłączyć się rzucając słuchawkę. Uwaga! Moja opinia odnosi się do podejścia i obsługi Pani doktor wobec swoich podopiecznych, a nie do jej wiedzy i umiejętności.

Pani Dańska lecsyła moją mamę. Wiedzieliśmy ze rak jajników jest nieuleczlny i liczyliśmy sie z najgorszym ale nie spodziewałam się takiego traktowania przez lekarza i to kobietę ktora powinna umieć się w czuwać w położenie innych kobiet. Pani Dańska jest nieczuła, zero empatii i serdeczności do chorych pacjentów, zwłaszcza w końcowym stadium choroby. Swoją postawą i przekazywaniem informacji choremu pacjentowi doprowadziła do załamania się i łamania psychicz

Pani Danska jest osoba nieslowna ordynarna niemiła i żaden z niej lekarz .Zdecydowanie nie polecam .

Abstrahując od dokonan Pani Doktor Bidzińskiej i wszystkich tych według, których Pani doktor jest wybitnym lekarzem. Jej kompetencji kwestionować nie bede, ponieważ rzeczywiście to wszystko o czym piszą ludzie jest prawda. Niestety, ale mam zal do Pani Bidzińskiej, ze nie szanuje czasu swoich pacjentów..jestes umówiony dajmy na to na 18.00 po czym przychodzisz i patrzysz a przed Toba jest jeszcze 5 pacjentek.. Czekanie 1.5 H na to aby Cie dokor przyjęła u siebie w prywatnym gabinecie jest conajmniej rażące.. Nie jest to NFZ gdzie nie płacimy.. Jest to prywatny gabinet gdzie za wizytę płacimy niemałe pieniądze.. Wydaje mi sie ze mozna oczekiwać, ze nasz czas rownież jest w tym momencie wazny.... Oczywiscie jak juz w koncu dotrzesz do gabinetu Pani Bidzińska jest miła i poświęca Ci duzo czasu na rozmowę.. Moze własnie czas zaniechać tych rozmow bo wtedy inne pacjentki maja szanse na to zeby wejsc na do gabinetu na umówiona godzine....

Trafiłam ostatnio z polecenia do pani doktor Dańskiej, i muszę powiedzieć że nie mogłam lepiej trafić. Jest nie tylko kompetentna , ale też niezwykle ciepła i miła, ma czas dla pacjenta nie tylko w gabinecie prywatnym, ale też w szpitalu co dla mnie było bardzo ważne. Jestem już po operacji wykonanej przez panią doktor w szpitalu na Karowej, czuję się świetnie fizycznie i psychicznie, a to właśnie dzięki pani doktor. To lekarz godny polecenia.

Pani doktor to wyjątkowo kompetentna i dociekliwa osoba. Wspaniały lekarz i specjalista. Podchodzi profesjonalnie do swoich obowiązków. Potrafi wszystko spokojnie i jasno wytłumaczyć. Praca to jej pasja. Dodaje mi siły i energii do walki z chorobą. Czeka mnie jeszcze długie leczenie, ale wiem, że jestem pod bardzo dobrą opieką pani doktor. Polecam!!!

Jestem pacjentka dr Danskiej, jest i moja mama i moja babcia. Super lekarka i super człowiek . Rewelacyjnie nawiązuje kontakt z kobietami w każdym wieku, i zna się dobrze na rożnych problemach ginekologicznych kobiet w różnym wieku. Polecam bardzo bo naprawdę warto.

Z całego serca polecam doktor Dańską -Bidzińską z Centrum Onkologii. Jest wybitnym specjalistą, jest rzeczowa, konkretna, widać że dobrze się zna na tym co robi, a poza tym jest bardzo miła i cierpliwa. Potrafi naprawdę podnieść na duchu co jest ważne dla kogoś z chorobą onkologiczną, i dobrze wytłumaczyć o co chodzi w chorobie i leczeniu. Potrafi też doradzić w innych sprawach, nie tylko onkologicznych, co też jest bardzo ważne. Polecam wszystkim, naprawdę dobry lekarz, oby więcej takich w naszej służbie zdrowia!!!