dr Anna Dawidowska

Internista, Hematolog

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny. Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny.
Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.

Wspaniałą porada lekarska i pomoc. Świetnie analizuje wszelkie badania i diagnozuje problemy. Polecam!

Byłam po poradę u pani doktor. Sprawa skomplikowana. Omówiła i dała propozycję dalszego leczenia. Prywatna wizyta w Sinusmedical a miłe zaskoczenie że lekarka przedłużyła znacznie czas wizyty.

W stosunku do powiatowych specjalistów ktoś normalnie wspaniały. Porada lekarska jak i pomoc w leczeniu wspaniała.

Z decydowanie polecam. Nie jest to pierwszy lekarz u którego konsultowałem mój przypadek. Konsultację cenię sobie bardziej niż od tych z tytułami.

Do Sinus Medical trafiłam przez sugestię koleżanki o dobrym hematologu. Chciałam skonsultować rozpoznanie mego rodzinnego lekarza. Cieszę się, że trafiłam do dr. Dawidowskiej. Byłam zafascynowana biegłością znajomości i sugestiach możliwości zastosowania procedur z pakietu onkologicznego. Na prowincji dla lekarzy to czarna magia. Beata

Polecam. Konkretna, budząca zaufanie, pytała o wiele spraw pozornie nie związanych z chorobą. Po zaleconych dodatkowych badaniach, skorygowała dotychczasowy sposób leczenia-polecam.

Polecam.