Anna Debis

Internista

Bardzo dobry lekarz. Na wizycie bada kompleksowo, tłumaczy sprawy związane z chorobą. Ogromna wiedza i kompetencja. Jest miła, sympatyczna ma doskonałe podejście do pacjenta. Poleciłam Panią doktor kilku moim znajomym i oni również są zadowoleni.

Bardzo dobry lekarz. Doskonale dobrała pory i dawki insuliny i leków. Wytłumaczyła dlaczego właśnie tak dobrała leki. Jest bardzo sympatyczna, miła. Już kilku moim znajomym poleciłam Panią Doktor. Te osoby również są zadowolone.

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Jestem bardzo zadowolona, że mogę się leczyć u pani doktor. B.

Pani doktor Debis jest wspaniałym, kompetentnym lekarzem, cudowną kobietą, ciepłą, cierpliwą. Nigdy nie miałam tak świetnego lekarza i jestem szczęśliwa, że u niej się leczę. Wychodzę zawsze podbudowana, pełna wsparcia. Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. Jej diagnozy są trafne i celne, a leczenie skuteczne. To jest naprawdę lekarz na szóstkę!!!!!!!!!

Jest najlepsza z najlepszych :) same plusy :)

Jest najlepsza z najlepszych :) same plusy :)

Wciąż poszukujesz "Internista Gdańsk"?

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11