dr Anna Dukowska-Jawoszek

1,8
1,8
1,7
1,7

Szkoda, że w ocenie trzeba zostawić jedną gwiazdkę bo pani doktor nie zasługuje nawet na jedną. Tak nieprzyjemnego lekarza nie spotkałam w swoim życiu do tej pory. Podejście do dziecka i komentarze tej pani moja ocena 0. Skończyć medycynę to nie wszystko, bycie pediatrą to odpowiednie podejście do dziecka, które zawsze przeżywa wizytę u lekarza i rodzica dla którego dziecko jest największym skarbem.

pani dr bardzo niemiła odmówiła przyjęcia dziecka z wysoką gorączką które wyszło dwa dni temu ze szpitala pomimo że na korytarzu nie było nikogo jej podejście do pacjenta zależy od humoru pani doktor

lekarz nieprzyjemny, udziela zdawkowych informacji, podstawowy zakres wiedzy oparty na ulotkach- uważa że karmienie dziecka piersią do 1 roku jest wystarczajace-odmówiła wydania zaświadczenia do pracy

mało kontaktowa ,czasem odnoszę wrażenie, że jest niezadowolona z wizyty pacjenta w jej gabinecie. Ilość informacji o stanie zdrowia dziecka zależy zdecydowanie od humoru Pani doktor.

lekarz niekompetentny i bardzo nieprzyjemny

lekarz niekompetentny i bardzo nieprzyjemny