lekarz Anna Dzedzyk

Neurolog

2,9

Byłem dzisiaj i pełna profeska, właściwe podejście do pacjenta, zaineteresowanie, spokojne wysłuchanie z uwagą. Pani Doktor jest godna polecenia.

Była to moja pierwsza wizyta . Pani doktor zdobyła moje zaufanie swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Będę kontynuować moje leczenie u pani dr.

Przemiła kobieta i wspaniała doktor co wy w ogóle chcecie??! Buuhaaahaa ;)

Przemiła kobieta i wspaniała doktor co wy w ogóle chcecie??!
Buuhaaahaa ;)

najlepszym komentarzem bedzie-"następny proszę". W ciągu pół godziny przyjęła 10 osób.Nie rozmawiając ze mną wogóle już miała gotową dignozę(oczywiście błedną). Tacy ludzie wogóle nie powinni byc lekarzami, a co najgprsze to wcale nie ponoszą odpowiedzialności za swoje błędy ba, nie potrafią się do nich przyznać i przeprosić.

Ta "pani doktor" o mało nie wykończyła mojej mamy. Bez wysłuchania dolegliwości przepisała bardzo silne leki , po których moja mama była żywym trupem. Mam zamiar wybrac się do tej znachorki i własnoręcznie ją udusić za to że nic nie obchodzą ją pacjenci którymi się zajmuje. Uratowałam mamie życie odbirrając jej leki przepisane przez tą.............zamilczę

podchodzi zimno do sporawy i machinalnie ,zbyc pacjeta nastepny prosze

podchodzi zimno do sporawy i machinalnie ,zbyc pacjeta nastepny prosze

Bardzo fajna babka :)NA PIERWSZEJ WIZYCIE BYŁAM PRYWATNIE PÓŹNIEJ ZOSTAŁAM SKIEROWANA NA NFZ INTERESUJE SIĘ PACJENTEM DAJE SKIEROWANIA NA DALSZE BADANIA. POLECAM

Wizyty nieprzyjemnne, każda kolejna to katorga, owa pani "doktor" posiada zerowe zainteresowanie pacjentem, objawami i dotychczasową historią zdrowia. Najlepiej czuje sie w stawianiu najogólniejszych diagnoz i wymagających od niej jak najmiejszego wysiłku intelektualnego. Nie tłumaczyła diagnozy a dodatkowo uparcie bręła w - jak się okazało poźniej - błedną diagnozę, co skończyło się niemal tragicznie. Krótko mówiąc pani "doktor" omal mnie nie wykonczyła nie kierując do odpowieniego specjalisty, bagatelizując i poświecając minimum swojego czasu na mój przypadek. ZDECYDOWANIE ODRADZAM A WRĘCZ PRZESTRZEGAM

w 100% profesjonalistka, znamy się od lat, naprawdę godna polecenia specjalistka

Pani doktor według mojej skromnej oceny posiada profesjonalną wiedzę i odpowiednie podejście do każdego pacjenta. Poprzez nawiązanie kontaktu z pacjentem wzbudza ogromną sympatię i zaufanie tak nie łatwe dla lekarza. Zdecydowanie POLECAM:-)